Na rynku mamy do czynienia z wieloma rollerami. Nie każdy spełni nasze oczekiwania. Jednakże Massage Roller firmy Sissel to idealne rozwiązanie dla każdego. Produkt bezpieczny, możliwy do użycia przez każdego bez wyjątku, skuteczny i poręczny. To, co go wyróżnia to mniejszy rozmiar w porównaniu z innymi rollerami.

Jak działa ten roller?

Przede wszystkim będziemy mówili o korzyściach. Zaliczymy do nich:

  • pełne rozluźnienie mięśni,
  • poprawienie krążenia krwi,
  • usunięcie napięcia mięśni,
  • wzmocnienie mięśni,

Jest to bardzo twardy oraz bardzo mocny wałek do masażu. Poza tym jest on bardzo poręczny. Dzięki temu mówimy o bardzo łatwym masowaniu.

Jak masować?

Technika masowania jest ważna. Tym rollerem masujemy uciskając poszczególne partie ciała. Toczyć wałek po ciele należy bardzo powoli. To da nam najlepsze możliwe efekty działania. Mówiąc o tym modelu możemy jeszcze wskazać na inne elementy. Kształt i rozmiary tego masażera powodują, że jest on idealny do nóg, do miednicy oraz na odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Poza tym sprawdza się też na pośladkach, łydkach oraz w paśmie biodrowo- piszczelowym. Sprzedawany jest w kolorze niebieskim, a jego wymiary to 47 cm długości i 15 cm średnicy. Idealny dla mężczyzn i kobiet. Roller idealny do uzyskiwania idealnego rozluźnienia.

Roller można zakupić w sklepie Sissel pod adresem: https://www.sissel.com.pl/sissel-massage-roller-pro-47-cm-niebieski-twardy.html

Wałek Sissel Massage Roller pro 47 cm- niebieski i twardyhttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/massage-roller.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/massage-roller-150x150.jpgMarcin P.Recenzjefitness,Jak działa ten roller?,massage roller,sprzęt fitness,sprzęt sportowyNa rynku mamy do czynienia z wieloma rollerami. Nie każdy spełni nasze oczekiwania. Jednakże Massage Roller firmy Sissel to idealne rozwiązanie dla każdego. Produkt bezpieczny, możliwy do użycia przez każdego bez wyjątku, skuteczny i poręczny. To, co go wyróżnia to mniejszy rozmiar w porównaniu z innymi rollerami. Jak działa ten...porady i testy