makijaż

Każdy chce wyglądać dobrze, wiążą się z tym delikatne wydatki związane z kosmetykami. Makijaż powinien być odpowiednio dobrany pod porę roku. Lato to typ makijażu naturalny i delikatny. Podkład powinien być zachowany w tonacji ciepłego różu, bądź łososia, jak również jasnego beżu. Cienie, które pasują do tego typu makijażu to odcienie pastelowe szarości, niebieskie, mleczne na przykład: jasna lilia albo jasny brąz, jasne zielenie. Ustom natomiast nadajemy kolory od bardzo delikatnych (brzoskwinia, odcienie pomarańczy) do dosyć mocnych kolorów o barwie czerwonej. Trzeba pamiętać, że makijaż nie może być mocny.

Makijaż a typ urody

Makijaż przy typie jakim jest lato, to makijaż upiększający i również naturalny. Podkład powinien być lekki, porcelanowy, jasny. Makijażowe cienie związane z latem to szary, brąz, kolory pastelowe z dodatkiem błękitu, biel, która jest połączona delikatnie różem, zieleń. Usta powinny zachować kolor czerwony, lekko wpadający w niebieski bądź jasnofioletowy. Co ważne, muszą być matowe. Trzecim typem makijażu powiązany jest z jesienią. Podkład powinien zostać zachowany w odcieniu beżu. Jak ktoś ma piegi, to podkład nie powinien ich zakrywać. Cienie do powiek, które powinny być używane przy tej porze roku to ciemna rdza, złoty, różnego rodzaju zielenie, żółty, ciepłe brązy.

Usta ubarwiamy stonowaną czerwienią, kolorem miedzianym bądź rdzawym. Tutaj warto zaznaczyć, że odpowiednim tuszem do rzęs jest kolor fioletowy, brązowy, niebieski. Ostatnim makijażem, który zostanie opisany to makijaż – zima. Podkład przy tym typie powinien zostać zachowany w kolorach od ciemnych beży do ciepłych różów. Można tu użyć również puder brązujący. Cienie do powiek mają kolor srebrny, czarny, złoty, niebieski, zielony a nawet granatowy bądź śliwkowy. Można zastosować kredki do oczu o wszystkich kolorach wyłączając pełne brązy.

https://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2019/08/delikatny-i-piekny-makijaz-slubny-pomysly-i-inspiracje.jpeghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2019/08/delikatny-i-piekny-makijaz-slubny-pomysly-i-inspiracje-150x150.jpegAneta R.Zdrowiemakijaż,typy urody,urodaKażdy chce wyglądać dobrze, wiążą się z tym delikatne wydatki związane z kosmetykami. Makijaż powinien być odpowiednio dobrany pod porę roku. Lato to typ makijażu naturalny i delikatny. Podkład powinien być zachowany w tonacji ciepłego różu, bądź łososia, jak również jasnego beżu. Cienie, które pasują do tego typu makijażu...porady i testy