poduszka ciążowa

Poduszka ciążowa, na ogół kojarzy się nam z kobietą, która oczekuje narodzin dziecka. Mało jednak kto wie, że poduszka tego typu znakomicie sprawdza się również po jego narodzinach. Czy warto wybrać poduszkę ciążową, czy też jest to niepotrzebne i zbędne wyposażenie? Jaka poduszka będzie najlepsza dla naszego malucha?

Dolegliwości w czasie ciąży

W okresie ciąży każda kobieta w mniejszym lub większym stopniu odczuwa przykre dolegliwości i ogólnie często narzeka na złe samopoczucie. Wpływ na ten stan rzeczy ma jakość codziennego wypoczynku. Z całą pewnością niezwykle przydatna stanie się poduszka ciążowa, która pozwoli zachować naturalną krzywiznę kręgosłupa. Dzięki temu że poduszka podkładana jest pod głowę, zaś jej koniec idealnie sprawdza się aby podłożyć ją między kolanami, odpoczywa całe nasze ciało. Poduszki medyczne o charakterze ciążowym pomagają przybrać wygodną pozycję w czasie snu, zapewniają wygodne oparcie, a także idealnie dostosowują się do kształtu naszego ciała. Dzięki nim uzyskamy wygodny i komfortowy sen a przede wszystkim pozbędziemy się dolegliwości bólowych.

Dlaczego warto wybrać poduszkę ciążową?

Poduszki ciążowe wyróżniają się wielką ilością kształtów, dlatego można je idealnie dostosować do potrzeb swego ciała. Dzięki nim możemy ułożyć się wygodnie na dowolnym boku i zapewnić oparcie zarówno dla pleców, jak i brzucha. To jednak nie wszystkie możliwości jakie dają poduszki ciążowe. Świetnie sprawdzają się bowiem zarówno dla przyszłej mamy jak i w chwili kiedy na świat przyjdzie dziecko.

Poduszka ciążowa będzie znakomitym przyrządem kiedy narodzi się dziecko. Znakomicie będzie sprawdzać się w chwili karmienia, ponieważ wystarczy aby młoda mama ułożyła poduszkę wokół siebie, położyła na niej malucha i rozpoczęła karmienie. Poduszka sprawia, że nie tylko bardzo wygodnie jest dziecku, ale również odciążone zostają plecy matki. Poduszka przydatna będzie także w łóżeczku malucha. Zastąpi mu ochraniacz i zapobieganie wypadnięciu. Na pewno warto skorzystać z niej również kiedy dziecko uczy się siadać.

Jaka poduszka ciążowa przyda się noworodkowi?https://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/09/634f02ee2e5827ae3f6a704f5f637d5f.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/09/634f02ee2e5827ae3f6a704f5f637d5f-150x150.jpgAneta R.Poduszkipoduszka,poduszka a sen,poduszka ciążowa,poduszka w ciążyPoduszka ciążowa, na ogół kojarzy się nam z kobietą, która oczekuje narodzin dziecka. Mało jednak kto wie, że poduszka tego typu znakomicie sprawdza się również po jego narodzinach. Czy warto wybrać poduszkę ciążową, czy też jest to niepotrzebne i zbędne wyposażenie? Jaka poduszka będzie najlepsza dla naszego malucha? Dolegliwości w...porady i testy