Jak jednym zakupem poprawić jakość sowjego snu?

Zakup poduszki anatomicznej szczególnie poleca się osobom pracującym dużo przy komputerze oraz tym, których nękają problemy z układem kostnym i mięśniami karku.

poduszka-ortopedyczna

Zalety poduszki ortopedycznej

Poduszka ortopedyczna, zwana także rehabilitacyjną, leczniczą bądź korekcyjną, jest doskonałą podkładką pod głowę na czas snu. Jej unikalny kształt pomaga znacznie poprawić komfort snu osoby, która ją posiada. Poduszka anatomiczna bardzo dobrze stabilizuje kręgosłup szyjny oraz zapewnia właściwą pozycję głowy podczas marzeń sennych. Odciąża ona kręgi szyjne i umożliwia całkowite rozluźnienie mięśni ramion oraz karku, ze względu na to, że całe ciało automatycznie przyjmuje pozycję anatomiczną. Dzięki temu, człowiek posiadający taką poduszkę może obudzić się bez bólu, a w czasie snu nie nękają go żadne uporczywe skurcze. Dodatkowo, jest mu niesamowicie wygodnie, a komfort snu może ocenić jako bardzo wysoki. Poduszka lecznicza pomaga również prawidłowo oddychać i w niektórych przypadkach zapobiega chrapaniu oraz bezdechowi. Zdarza się również tak, że wkład poduszki ma działanie lecznicze, na przykład wypełniona jest ona ziołami aromaterapeutycznymi.

Schemat-budowy-poduszki-ortopedycznej

Wybór poduszki

Jeżeli pragnie się rzeczywiście poprawić komfort snu, należy skrupulatnie dobrać sobie właściwy model poduszki ortopedycznej, więcej na ten temat przeczytacie w artykule: Jak dobrać poduszkę ortopedyczną?. Pozycja, którą najczęściej przyjmuje się podczas snu jest bardzo ważna – to właśnie na nią powinno się zwrócić największą uwagę przy zakupie poduszki. Dostępna jest ona w wersjach dla śpiących na plecach, na brzuchu oraz na boku. Poza tym, warto jest znać dokładne wymiary swojego ciała – bez tej wiedzy można zakupić produkt, który nie tylko nie pomoże, ale również znacznie obciąży kręgosłup i zmniejszy komfort snu. Dobrze dopasowana poduszka ortopedyczna to inwestycja w wieloletni, spokojny i wygodny sen oraz zdrowy kręgosłup i energię na każdy rozpoczynający się dzień.

Poduszka ortopedyczna a wygodny Senhttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2014/02/poduszka-a-sen-1024x448.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2014/02/poduszka-a-sen-150x150.jpgadminPoduszkipaduszka,poduszka ortopedyczna,poduszki,poduszki ortopedyczne,sen,wygoda,zdrowieJak jednym zakupem poprawić jakość sowjego snu? Zakup poduszki anatomicznej szczególnie poleca się osobom pracującym dużo przy komputerze oraz tym, których nękają problemy z układem kostnym i mięśniami karku. Zalety poduszki ortopedycznej Poduszka ortopedyczna, zwana także rehabilitacyjną, leczniczą bądź korekcyjną, jest doskonałą podkładką pod głowę na czas snu. Jej unikalny kształt pomaga...porady i testy