Kompresyjna taśma Sissel Flossing Band 1.1 mm żółta

Różnego rodzaju urazy powodują nie tylko konieczność leczenia, ale także prowadzenia odpowiedniej rehabilitacji. Powinna być ona prowadzona w odpowiedni sposób. Między innymi można wykorzystać tu specjalne taśmy. Sissel Flossing Band to nowoczesność przy leczeniu, aktywizacji stawów i rehabilitacji.

Taśma powoduje kompresję stawów oraz mięśni i powięzi, które znajdują się w jego pobliżu. Taśmę wykonuje się z elastycznego lateksu, który jest także bardzo bezpieczny. Lateks ten odznacza się obniżoną ilością protein, które szkodzą. Taśma posiada takie działanie jak:

  • uelastycznienie stawów
  • zwiększenie ruchomości stawów
  • ochrona przed różnymi kontuzjami

Taśmę można zakupić w dwóch różnych stopniach oporu.

Taśma dla wspomagania mięśni

Taśma oczywiście nie działa sama w sobie. Jest ona pomocna podczas wykonywania różnych ćwiczeń. Można mówić o wzmocnieniu stawów, mięśni, o zwiększeniu ruchomości stawów. Poza tym również wskażemy na poprawienie ukrwienia stawów. Taśma z powodzeniem jest stosowana zarówno w fizjoterapii jak i w zajęciach rehabilitacyjnych. Jeśli mamy do czynienia z bólem, z obrzękami, przy urazach to sięgnijmy po tę taśmę. Taśma zapobiega pogłębieniu urazów jak również i wystąpieniu nowych.

Mówiąc o tej taśmie, należy także wskazać na to, że bardzo łatwo można ją utrzymać w czystości, jest ona elastyczna i trudno ją rozerwać. Warto dodać, że owa taśma posiada specjalny certyfikat TUV. Na koniec dodamy, że wymiary taśmy wynoszą 5 cm szerokości, 2 m długości i 1, 1 mm grubości.

Taśmę można zakupić w sklepie Sissel pod adresem: https://www.sissel.com.pl/sissel-flossing-band-1-1-mm.html

https://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/04/big_Flossing-Band-gelb-X3.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/04/big_Flossing-Band-gelb-X3-150x150.jpgadminRecenzjefitness,sprzęt fitness,sprzęt sportowy,taśmy,taśmy kompresyjneRóżnego rodzaju urazy powodują nie tylko konieczność leczenia, ale także prowadzenia odpowiedniej rehabilitacji. Powinna być ona prowadzona w odpowiedni sposób. Między innymi można wykorzystać tu specjalne taśmy. Sissel Flossing Band to nowoczesność przy leczeniu, aktywizacji stawów i rehabilitacji. Taśma powoduje kompresję stawów oraz mięśni i powięzi, które znajdują się w...porady i testy