Dla zmęczonego ciała masaż jest zbawiennym zabiegiem. Nie mamy na to często czasu, pieniędzy, ale powinniśmy sobie na niego pozwolić. Nie trzeba jednak nigdzie chodzić, ale wystarczy kupić dobry masażer.

Masażer Sissel Fot-Roller to jedna z ciekawszych opcji przeznaczonych dla każdego. Jest on tani, uniwersalny, skuteczny i bezpieczny. Tym produktem można masować każdą część swojego ciała. Tym samym możemy masować/rolować się sami lub też ktoś może nam tę przyjemność czynić.

Zalety i korzyści

Ten masażer jest wręcz idealny. Pokrótce przybliżymy jego zalety. Można do nich zaliczyć:

  • jest on bardzo uniwersalny, stosowany do każdej części ciała,
  • powoduje ogólne rozluźnienie,
  • powoduje pobudzenie krążenia,
  • mamy tu połączenie nowoczesnej medycyny oraz starożytnego chińskiego sposobu leczenia

Ważnym aspektem jest również ergonomia. Budowa owego masażera na pewno ułatwia wykonanie każdego masażera.

Klucz do sukcesu

Kluczem do sukcesu jest budowa masażera. Ma on dwa rodzaje wypustek, które działają na różne warstwy tkanek. Punktowe wypustki działają na tkankę łączną, a okrągłe na nasze mięśnie. Masażer jest wykonany z drewna bukowego. Naturalny materiał sprawia, że jest on bardziej przyjazny. Dla większego zabezpieczenia przed zniszczeniem jest on oliwiony.

Tenże masażer to profesjonalne urządzenie. Dzięki niemu mamy pewność, że oddziałujemy na nasze ciało pozytywnie. Mowa jest o rozluźnieniu, ale także o zapewnieniu lepszego zdrowia.

Masażer można zakupić w sklepie Sissel pod adresem: https://www.sissel.com.pl/sissel-fit-roller-ergo-roller.html

Masażer Sissel Fit- Roller (ergo roller)https://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/04/ergo-roller-1.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/04/ergo-roller-1-150x150.jpgMarcin P.Recenzjefitness,masażer ergo roller,masażer fit roller,Masażer Sissel Fot-Roller,sprzęt fitness,sprzęt sportowyDla zmęczonego ciała masaż jest zbawiennym zabiegiem. Nie mamy na to często czasu, pieniędzy, ale powinniśmy sobie na niego pozwolić. Nie trzeba jednak nigdzie chodzić, ale wystarczy kupić dobry masażer. Masażer Sissel Fot-Roller to jedna z ciekawszych opcji przeznaczonych dla każdego. Jest on tani, uniwersalny, skuteczny i bezpieczny. Tym produktem...porady i testy