moringa

Moringa to drzewo zwane drzewem długowieczności, ponieważ ma liczne właściwości lecznicze i zdrowotne. Cechuje się tym, że posiada ogromną ilość wartości odżywczych aby nasz organizm mógł funkcjonować w pełni prawidłowo. W morindze zawarte jest białko, żelazo, witamina C oraz szereg innych witamin i minerałów.

Czym jest moringa?

Moringa to żywność zaliczana do grupy superfood. Bardzo często wykorzystywana jest w leczeniu w zakresie medycyny naturalnej. Stosować ją można na wiele sposobów i wykorzystywać można zarówno kwiaty, liście, korzenie i korę. Z ziaren pozyskuje się również olej, który stosuje się w celach spożywczych i do pielęgnacji skóry. Moringa ma szereg właściwości, w tym antybakteryjne, dlatego może być stosowana do oczyszczania organizmu.

Moringa – bomba witaminowa

Roślina, którą jest moringa zawiera w sobie ogromną ilość białka, o wiele więcej aniżeli niż soja, a także więcej witaminy E aniżeli kiełki pszenicy. Dodatkowo w jej składzie odnajdziemy również witaminę C, witaminę A oraz potas i żelazo. W niektórych krajach moringa nazywana jest drzewem chrzanowym, pałeczkowym lub ben. To znakomite uzupełnienie naszej codziennej diety, jeżeli chcemy aby nasz organizm zawierał znaczną ilość witamin i minerałów.

https://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/12/4-1.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/12/4-1-150x150.jpgAneta R.Zdrowieminerały,moringa,moringa witaminy,zdrowieMoringa to drzewo zwane drzewem długowieczności, ponieważ ma liczne właściwości lecznicze i zdrowotne. Cechuje się tym, że posiada ogromną ilość wartości odżywczych aby nasz organizm mógł funkcjonować w pełni prawidłowo. W morindze zawarte jest białko, żelazo, witamina C oraz szereg innych witamin i minerałów. Czym jest moringa? Moringa to żywność zaliczana...porady i testy