Chrapanie – problem, który może być efektem wielu dolegliwości, nie mniej jednak w wielu sytuacjach jest dla nas krępujące. Tak, czy inaczej warto mu zapobiegać, a ściślej go kontrolować. W odpowiedzi na ten problem na rynku pojawiła się poduszka ortopedyczna regulująca chrapanie. My postanowiliśmy powiedzieć o niej nieco więcej.

Poduszka ortopedyczna regulująca chrapanie – jak to działa?

Jak wiadomo w ostatnim czasie poduszki ortopedyczne do spania cieszą się ogromnym zaufaniem wśród klientów. Są nie tylko doskonałą formą profilaktyki, ale i często rekomendowane przez specjalistów jako dodatkowy element rehabilitacji. Jeśli chodzi o poduszki ortopedyczne regulujące chrapanie to wyposażone są one w pilot posiadający czujnik, który stale monitoruje intensywność chrapania. Ponadto jak pozostałe poduszki gwarantuje zachowanie naturalnej krzywizny kręgosłupa bez względu na ułożenie ciała w czasie snu. Tego typu poduszki są też nieco szersze. Ponadto mamy możliwość regulacji wysokości, co automatycznie zwiększa jakość Twojego snu. Swoje zdrowotne właściwości poduszka zawdzięcza piance z której jest wykonana. Dzięki niej poduszka nie odkształca się pod wpływem nacisku, co powoduje, że można z niej korzystać przez długi okres czasu. Tego typu poduszki są przede wszystkim efektem wieloletnich badań nad zastosowaniem nowoczesnej technologii w celu zniwelowania chrapania. Ich dodatkowe zalety do estetyka, wygoda i łatwość w utrzymaniu (czyszczeniu).

Chrapiesz? Idź do lekarza

Problem chrapania może tyczyć osoby w każdym wieku. Niestety wielu z nas bagatelizuje ten problem. Tymczasem może to być objaw wielu dolegliwości nie tylko związanych z górnymi drogami oddechowymi, ale i np. chorobami serca. Warto więc nie tylko skonsultować się ze specjalistą, ale i działać profilaktycznie np. korzystając z poduszek ortopedycznych.

https://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/03/Duca_Suite_VIlla_Marchese_Del_Grillo_20.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/03/Duca_Suite_VIlla_Marchese_Del_Grillo_20-150x150.jpgadminPoduszkichrapanie,profilaktyka,sen,zdrowieChrapanie – problem, który może być efektem wielu dolegliwości, nie mniej jednak w wielu sytuacjach jest dla nas krępujące. Tak, czy inaczej warto mu zapobiegać, a ściślej go kontrolować. W odpowiedzi na ten problem na rynku pojawiła się poduszka ortopedyczna regulująca chrapanie. My postanowiliśmy powiedzieć o niej nieco więcej. Poduszka...porady i testy