poduszki medyczne

Na rynku jest szeroki wybór różnego rodzaju poduszek opatrzonych znakiem ortopedyczne. Różnią się nie tylko ceną, ale także rozmiarem oraz funkcją, którą mają pełnić. Najbardziej popularnym zadaniem poduszki jest wsparcie kręgosłupa na odcinku lędźwiowym, ale także podtrzymanie go na odcinku szyjnym. Natomiast kobiety po porodzie, czy osoby cierpiące na przypadłość, jaką są hemoroidy, wybierają poduszki, które redukują nacisk na kość ogonową. Wybierając poduszkę ortopedyczną najlepiej poprosić o radę specjalistę, który pomoże dobrać ją do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Zakupy idealne

Trzeba bowiem pamiętać, że w przypadku tego zakupu każdy szczegół ma znaczenie. Specjaliści są zgodni, że wybierając odpowiednią dla swoich potrzeb poduszkę dobrze ją dopasować do pozycji, którą najczęściej przyjmuje się w czasie snu – można kupić poduszki do spania na plecach, na boku. Najczęściej jednak ze względów ekonomicznych wybiera się poduszki o charakterze uniwersalnym. Warto jednak pamiętać, że poduszki ortopedyczne przeznaczone dla dorosłych nie do końca nadają się dla dzieci, przede wszystkim ze względu na rozmiar. Szczególnie jest to ważne w przypadku niemowląt i małych dzieci, zbyt duża poduszka nie tylko w nieprawidłowy sposób odkształci nieuformowany kręgosłup malucha, ale również może przyczynić się do uduszenia. Warto również pamiętać, że wprawdzie zakup poduszki ortopedycznej nie musi zrujnować domowego budżetu, to jednak zbyt niska cena najprawdopodobniej świadczy o niskiej jakości poduszki.

https://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/08/G69ktkqTURBXy9kYWY0MmYyMjk0OTQ2ZWQzYmNmNGViY2I2YmFlODdkMS5qcGVnkpUDAQDNCcfNBYCTBc0DUs0B3g.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/08/G69ktkqTURBXy9kYWY0MmYyMjk0OTQ2ZWQzYmNmNGViY2I2YmFlODdkMS5qcGVnkpUDAQDNCcfNBYCTBc0DUs0B3g-150x150.jpgAneta R.Poduszkipoduszki ortopedyczne,sen,zdrowy senNa rynku jest szeroki wybór różnego rodzaju poduszek opatrzonych znakiem ortopedyczne. Różnią się nie tylko ceną, ale także rozmiarem oraz funkcją, którą mają pełnić. Najbardziej popularnym zadaniem poduszki jest wsparcie kręgosłupa na odcinku lędźwiowym, ale także podtrzymanie go na odcinku szyjnym. Natomiast kobiety po porodzie, czy osoby cierpiące na...porady i testy