sen w ciąży

Okres ciążowy jest związany z wieloma różnymi zmianami w życiu młodej mamy. Mowa oczywiście o tych pozytywnych zmianach, ale także o tych mniej przyjemnych. Jedną z tych ostatnich na pewno jest ból kręgosłupa. Wiadomo, że zwłaszcza w drugim i trzecim trymestrze mamy do czynienia z obciążeniem na plecy, na kręgosłup. Tego zjawiska na pewno całkiem nie można uniknąć. Jednakże można jak najbardziej zastosować pewne produkty, które nam pomogą, które zniwelują owe dolegliwości bólowe, które pozwolą na  zdrowy sen.

Aby wspomóc sen

Mowa jest w tym miejscu o poduszkach medycznych dla kobiet ciężarnych. Rodzajów takich poduszek mamy dosyć sporo. Mamy przede wszystkim różne kształty tych poduszek. Mowa o kształcie litery C, L, S, cyfry 9, a także kilku innych. Wybór tego odpowiedniego kształtu zależy od indywidualnego przypasowania się. Każdej kobiecie może bowiem pasować nieco inny model, nieco inna wielkość. Poduszki te wykonywane są ze specjalnego materiału pozwalającego dopasować się do kształtu pleców danej kobiety. Każdy taki produkt posiada również stosowne certyfikaty, dzięki której można mieć pewność odnoszącą się do skuteczności oraz bezpieczeństwa ich stosowania. Istotnym elementem jest na pewno fakt, że owe poduszki mogą okazać się nie tylko pomocne w trakcie ciąży, ale ponadto również mogą okazać się bardzo pomocne w okresie karmienia piersią.

Zakup poduszek medycznych dla ciężarnych nie jest związany z bardzo dużym wydatkiem, a więc jak najbardziej warto w nie zainwestować mając na względzie własne zdrowie i komfort funkcjonowania.

https://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2019/06/gf-m4PP-TVwc-Ta8V_sen-w-ciazy-czy-mozna-sie-wyspac-664x442-nocrop.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2019/06/gf-m4PP-TVwc-Ta8V_sen-w-ciazy-czy-mozna-sie-wyspac-664x442-nocrop-150x150.jpgAneta R.Poduszkiciąża,poduszki ciążowe,sen zdrowy,zdrowy senOkres ciążowy jest związany z wieloma różnymi zmianami w życiu młodej mamy. Mowa oczywiście o tych pozytywnych zmianach, ale także o tych mniej przyjemnych. Jedną z tych ostatnich na pewno jest ból kręgosłupa. Wiadomo, że zwłaszcza w drugim i trzecim trymestrze mamy do czynienia z obciążeniem na plecy, na...porady i testy