poduszka medyczna

Kto z nas nie lubi po ciężkim dniu wrócić do domu, aby wypocząć? Może jakaś kolacja, wino? A może ciepła kąpiel i lody? Albo oglądanie telewizji i wspólnie spędzany czas z partnerem lub zwierzakiem? A może jednak spotkanie ze znajomymi na gry? A co w przypadku spania? Wydawałoby się, że wiemy o nim bardzo dużo, no bo hej, każdy z nas śpi, a przynajmniej powinien, po osiem godzin dziennie. Przesypiamy średnio 1/3 naszego życia. Brzmi strasznie? Możliwe, ale człowiek bez snu nie potrafiłby funkcjonować prawidłowo. Warto więc zadbać przy tym także o nasze zdrowie, a raczej zdrowie kręgosłupa, by zapobiegać późniejszym kontuzjom.

Zalety poduszki medycznej

I tutaj swoją rolę spełniają poduszki ortopedyczne. Dzięki niej nasz kręgosłup zachowa naturalną krzywiznę podczas snu. Dzięki niej będziemy się czuć dużo bardziej wypoczęci, gdyż w końcu naprawdę odpoczniemy. Ponadto dzięki jej odpowiedniemu wyprofilowaniu pozwoli zniwelować licznego rodzaju bóle szyjne, drętwienie ramion, zapewni ochronę przed schorzeniami kręgosłupa i będzie nieoceniona podczas rehabilitacji osób, które cierpią już na tego typu przypadłości. Poduszka ortopedyczna jest skierowana do każdego z nas. Bo każdy z nas przecież śpi. Problem będą mieć osoby, które śpią na brzuchu. Nie jest to typowa pozycja dla naszego kręgosłupa, jednak i na to są już odpowiednie poduszki. Co prawda nie tak skuteczne jak dla osób śpiących na plecach czy boku, jednak też zapewnią nam duży komfort i pomogą w uniknięciu w przyszłości możliwych różnych schorzeń.

https://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/01/88-1024x682.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/01/88-150x150.jpgAneta R.Poduszkipoduszki,poduszki do spania,poduszki medyczneKto z nas nie lubi po ciężkim dniu wrócić do domu, aby wypocząć? Może jakaś kolacja, wino? A może ciepła kąpiel i lody? Albo oglądanie telewizji i wspólnie spędzany czas z partnerem lub zwierzakiem? A może jednak spotkanie ze znajomymi na gry? A co w przypadku spania? Wydawałoby się, że...porady i testy