olejki na bezsenność

Aromaterapia terapia nam od wieków i służy na wiele dolegliwości. Obecnie używa się jej również na bezsenność. Czy w tym przypadku jest również skuteczna i efektywna?

Nie możesz zasnąć?

Nie możesz spać? Nasącz chusteczkę olejkami eterycznymi, a następnie włóż ją pod poszewkę poduszki. Wykorzystaj:

10 kropli olejku eterycznego z rumianku,

5 kropli szałwii muszkatołowej,

5 kropli bergamotki.

Taki aromatyczny zapach sprawi, że zaśniesz bardzo szybko i spokojnie prześpisz całą noc. Oczywiście to nie jedyny sposób, ponieważ pomogą Ci również zioła na bezsenność. Są nimi:

lawenda

rumianek

hiacynt

rozmaryn

bylica

Okazuje się, że wcale nie musisz ich kupować, chociaż nie są drogie. Zioła na bezsenność rosną obok ciebie, na łące. Wystarczy je zerwać i ususzyć.

Zastosuj aromaterapię w walce z bezsennością

W walce z bezsennością wypróbuj mieszankę:

2 krople jaśminu

3 krople rumianku

4 krople lawendy

6 kropli waleriany (nardostachys jatamansi)

Otrzymany roztwór przelej do nawilżacza. Dzięki temu zapach rozniesie się po sypialni, a tego typu inhalacja sprawi, że bardzo szybko zaśniesz. Wskazane są nie tylko inhalacje z zastosowaniem olejków, eterycznych, ale równie skuteczne są kąpiele. Znakomicie do tego celu nadają się zapachy takie jak:

paczula,

olejek ilangowy,

olejek sandałowy.

Kilka kropel olejku możesz również wmasować w ciało. To nie tylko zrelaksuje Cię i uspokoi, pomoże zasnąć ale również sprawi, że zyska na tym cała Twoja skóra.

 

Aromaterapia a bezsennośćhttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/04/mecza-cie-nawracajace-infekcje-masz-lupiez-a-moze-cierpisz-na-bezsennosc-wyprobuj-te-olejki-eteryczne-2340081.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/04/mecza-cie-nawracajace-infekcje-masz-lupiez-a-moze-cierpisz-na-bezsennosc-wyprobuj-te-olejki-eteryczne-2340081-150x150.jpgAneta R.Senaromaterapia,olejki na bezsenność,zioła na bezsennośćAromaterapia terapia nam od wieków i służy na wiele dolegliwości. Obecnie używa się jej również na bezsenność. Czy w tym przypadku jest również skuteczna i efektywna? Nie możesz zasnąć? Nie możesz spać? Nasącz chusteczkę olejkami eterycznymi, a następnie włóż ją pod poszewkę poduszki. Wykorzystaj: 10 kropli olejku eterycznego z rumianku, 5 kropli szałwii...porady i testy