Każdy trening fizyczny powinien być bardzo szczegółowo zaplanowany. Aby móc skutecznie trenować, dobrze mieć odpowiedni plan i odpowiednie przyrządy pomocnicze. W tym miejscu wskażemy na specjalne piłeczki firmy Sissel.

Mowa o piłeczkach typu Bosu o nazwie Fit Dome Pro. Co można uzyskać stosując ową piłkę, a raczej chodzi o półpiłkę? Wskażemy na:

  • trening ogólnorozwojowy
  • poprawienie sylwetki ciała
  • wzmocnienie mięśni nóg, mięśni ud
  • poprawienie funkcjonowania układu krążenia
  • poprawienie wydolności oddechowej
  • poprawienie wytrzymałości
  •  poprawienie elementu równowagi

Tym samym mowa jest o przyrządzie, który po prostu może nam bardzo mocno pomóc zrealizować konkretne cele treningowe.

Półpiłka, która się sprawdza

Tenże produkt sprawdzi się w każdej sytuacji. Korzystać z niej może każdy. Ta półpiłka nadaje się do wykonywania ćwiczeń dynamicznych oraz statycznych. Z jednej strony można mówić o idealnej pomocy w domowym treningu, a z drugiej również przy rehabilitacji. Dzięki tej piłce uzyskamy poprawę funkcjonowania wszystkich mięśni. Można jej używać przy wykonywaniu ćwiczeń cardio, ale także tych proprioceptywnych. Solidna konstrukcja pozwala półpiłkę ustawić zarówno na podstawie jak i na drugiej stronie. Można także dowolnie regulować ilość powietrza w półpiłce. Do zakupionego produktu klient otrzymuje poręczną pompkę oraz dokładną instrukcję obsługi. Owa półpiłka wytrzymuje nacisk wielkości do 250 kg. Jest ona sprzedawana w kolorze czerwonym, a jej wymiary to 58 na 62 cm. Ten produkt warto mieć.

Półpiłkę BOSU można zakupić w sklepie Sissel pod adresem: https://www.sissel.com.pl/sissel-fit-dome-pro-bosu.html

Sissel Fit- Dome Pro. Półpiłka typu Bosu- Both Side Uphttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/04/fit-dome-pro.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/04/fit-dome-pro-150x150.jpgMarcin P.Recenzjefitness,półpiłka typu Bosu,Sissel Fit Dome Pro,sprzęt fitness,sprzęt sportowyKażdy trening fizyczny powinien być bardzo szczegółowo zaplanowany. Aby móc skutecznie trenować, dobrze mieć odpowiedni plan i odpowiednie przyrządy pomocnicze. W tym miejscu wskażemy na specjalne piłeczki firmy Sissel. Mowa o piłeczkach typu Bosu o nazwie Fit Dome Pro. Co można uzyskać stosując ową piłkę, a raczej chodzi o półpiłkę?...porady i testy