Ćwiczyć można na wiele różnych sposobów. Najważniejsze jest to, aby ćwiczyć w sposób skuteczny oraz bezpieczny. Jeśli ćwiczymy fizycznie, to często warto jest sięgnąć po różnego rodzaju wspomaganie. Mowa o różnego rodzaju przedmiotach, które mogą nam znacząco pomóc osiągnąć nasz cel.

Taśma dobra dla treningu

Skutecznym narzędziem wspomagającym codzienny trening może okazać się specjalistyczna taśma.  Mowa jest o Fitband firmy Sissel. Jest to specjalna guma służąca do wykonywania ćwiczeń. Można ją użyć przy zwykłym treningu, przy fizjoterapii, ale także przy rehabilitacji po urazach. Mowa jest o mocno rozciągliwym oraz bardzo wytrzymałym materiale, a więc dużej trwałości. Taśma może naciągnąć się nawet trzykrotnie w porównaniu z pierwotnym kształtem. Bardzo dobrze się ona sprawdza po przebytych operacjach. Dzięki niej znacznie łatwiej będzie nam wzmocnić nasze mięśnie. Ponadto niektóre osoby tę taśmę zabierają ze sobą na zajęcia pilates.

Szczegóły taśmy Fitband

Taśma Fitband posiada kilka stopni oporu. Pozwala to intensyfikować obciążenia i stosować ją przy różnych programach treningowych. Dzięki owej taśmie możemy zwiększyć takie parametry jak:

  • wytrzymałość mięśni
  • siłę mięśni
  • koordynację mięśniową

Wspomnieliśmy o stopniach oporu. Jest ich cztery w zależności od stopnia treningu. Mamy taśmę żółtą, czerwoną, zieloną oraz niebieską. Odpowiada to stopniowaniu lekka, średnia, mocna oraz bardzo mocna. Na pewno warto się z nią bliżej zapoznać.

Taśmę można zakupić w sklepie Sissel pod adresem: https://www.sissel.com.pl/sissel-fitband-14-5-cm-x-1-5-m.html

Taśma do ćwiczeń Sissel Fitband – 14,5 cm x 1,5 mhttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/fitband.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/fitband-150x150.jpgMarcin P.Recenzjećwiczenia wspomagające,fitness,sissel fitband,specjalistyczna guma do ćwiczeń,sprzęt fitness,sprzęt sportowyĆwiczyć można na wiele różnych sposobów. Najważniejsze jest to, aby ćwiczyć w sposób skuteczny oraz bezpieczny. Jeśli ćwiczymy fizycznie, to często warto jest sięgnąć po różnego rodzaju wspomaganie. Mowa o różnego rodzaju przedmiotach, które mogą nam znacząco pomóc osiągnąć nasz cel. Taśma dobra dla treningu Skutecznym narzędziem wspomagającym codzienny trening może...porady i testy