Punktowy masaż może pomóc nam w różnych dolegliwościach. Jest poza tym bardzo przyjemny. Taki masaż może nam wykonać profesjonalista, ale także możemy go wykonać sami. Bardzo dużą pomocą będzie w tym miejscu specjalna twarda piłeczka marki Sissel o nazwie Myofascia Ball. Dzięki jej zastosowaniu możemy mówić o pełnym rozluźnieniu powięzi oraz mięśni. Jest to produkt stosowany przez profesjonalnych fizjoterapeutów jak i amatorów.

Szczegóły oferty

Wiemy, że piłeczka służy do masażu rozluźniającego. Co więcej możemy dzięki niej uzyskać? Na pewno wskażemy na eliminację bólu mięśni z naszego treningu. Poza tym użycie tej piłeczki poprawia regenerację po wysiłku. Piłeczka może być stosowana punktowo do masażu ramion, nóg oraz pleców. Ów masaż będziemy wykonywać tocząc piłeczkę po podłodze, po ścianie lub po innej równej powierzchni. Piłeczka jest wykonana z bardzo lekkiego materiału – spienionego polipropylenu. Tenże materiał nie tylko jest trwały, ale także bardzo bezpieczny. Nie ma on zapachu, poddaje się recyklingowi, zachowuje swój naturalny kształt i bardzo łatwo można go wyczyścić. Dodajmy także, że piłeczka ma średnicę 12 cm i można ją kupić w kolorze niebieskim lub czarnym.

Dobrze się wspomagać

Można sięgać po bardzo różne produkty. Ten na pewno się doskonale sprawdzi w każdym rodzaju treningu. W pigułce podkreślimy, że owa piłeczka:

  • rozluźnia mięśnie,
  • poprawia samopoczucie,
  • poprawia nasze krążenie,
  • jest doskonała w różnych formach terapii.

Nie trzeba wiele wydawać, aby móc skutecznie się rehabilitować i skutecznie ćwiczyć.

Piłeczkę można zakupić w sklepie Sissel pod adresem: https://www.sissel.com.pl/sissel-myofascia-ball-12-cm.html

Lekka, poręczna piłeczka Sissel Myofascia Ball 12 cmhttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/myofascia-ball.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/myofascia-ball-150x150.jpgMarcin P.Recenzjefitness,piłeczka Sissel Myofascia Ball 12 cm,Sissel Myofascia Ball,sprzęt fitness,sprzęt sportowyPunktowy masaż może pomóc nam w różnych dolegliwościach. Jest poza tym bardzo przyjemny. Taki masaż może nam wykonać profesjonalista, ale także możemy go wykonać sami. Bardzo dużą pomocą będzie w tym miejscu specjalna twarda piłeczka marki Sissel o nazwie Myofascia Ball. Dzięki jej zastosowaniu możemy mówić o pełnym rozluźnieniu...porady i testy