Jeden z bardziej cenionych i bardziej skutecznych rollerów na rynku. Jest kilka powodów, że wybieramy właśnie ten produkt. Zanim jednak o jego cechach, to o potrzebie masowania.

Stres, przepracowanie to elementy, które towarzyszą nam na co dzień. Te zjawiska są coraz powszechniejsze. Warto im się przeciwstawić. Korzystanie ze spa, z salonów masażu to dobra opcja, ale również droga opcja. Własny masażer to również spore korzyści i zarazem opcja tańsza. Spośród wielu produktów właśnie ten będzie jednym z bardziej korzystnych.

Mały wałeczek, a tyle korzyści

Sama nazwa wskazuje na to, że jest to wałek o małych rozmiarach. 5,2 na 1.7 cm to z jednej strony skuteczność działania, a z drugiej też poręczność. Dzięki niemu uzyskujemy takie korzyści jak:

  • regeneracja naszych mięśni,
  • redukcja napięcia mięśniowego,
  • rozluźnienie mięśni,
  • wzmocnienie mięśni,
  • usunięcie zjawiska stresu, poprawa samopoczucia, poprawa snu, odprężenie,

Wiele różnych korzyści przy jednoczesny niewielkim wydatku. Tego aspektu także nie można pominąć.

Jak go używać?

Tym przyrządem można masować się samemu. W, mimo że jest to roller do całego ciała, to jednak w sposób szczególny wskażemy na niektóre elementy. Mowa jest o szyi, ramionach, plecach, karku, barkach, nogach, stopach, a nawet twarzy. Sposób masowania jest specyficzny, gdyż roller opieramy o podłogę, o ścianę, stół lub inne podłoże i masujemy wybraną część ciała naciskając nią na masażer. Na pewno istotne są jego rozmiary, które pozwalają na łatwe przechowywanie masażera, na swobodę w podróży. Poza tym jest on również bardzo lekki i poręczny, chociaż z drugiej strony bardzo wytrzymały.

Roller mini można zakupić w sklepie Sissel pod adresem: https://www.sissel.com.pl/sissel-myofascia-roller-mini.html

Sissel Myofascia Roller Minihttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/myofascia-roller-mini.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/myofascia-roller-mini-150x150.jpgMarcin P.Recenzjefitness,Mały wałeczek sissel roller mini,Roller mini,Sissel Myofascia Roller Mini,sprzęt fitness,sprzęt sportowyJeden z bardziej cenionych i bardziej skutecznych rollerów na rynku. Jest kilka powodów, że wybieramy właśnie ten produkt. Zanim jednak o jego cechach, to o potrzebie masowania. Stres, przepracowanie to elementy, które towarzyszą nam na co dzień. Te zjawiska są coraz powszechniejsze. Warto im się przeciwstawić. Korzystanie ze spa, z...porady i testy