Nowoczesne metody ćwiczeń fizycznych zyskują coraz większą grupę swoich zwolenników. Do tych nowoczesnych metod można na pewno zaliczyć pilates czy też jogę. Znane są one od dawna, ale ich popularność obecnie wzrasta.

Skoro mowa o tych elementach, to wskażemy też na produkty, które pomagają w takich ćwiczeniach. Między innymi wskażemy na specjalną matę do tych ćwiczeń. Sissel pilates & joga mat to produkt, któremu warto bliżej się przyjrzeć.

Pilates to mata

Skoro mowa o pilates, to mata jest nieodłączną częścią tych ćwiczeń. Warto postawić na matę wytrzymałą, trwałą i solidną. Taki właśnie jest ten produkt, o którym tu mówimy. Przede wszystkim jest ona wykonana z odpowiedniej twardości pianki. Zapewnia ona komfort ćwiczenia i trwałość samej maty. Nie ulegnie ona szybkiemu zniszczeniu. Poza tym również owa mata jest bardzo komfortowa. To bardzo ważny aspekt. To nie wszystkie zalety owej maty, która jest wybierana przez wiele osób.

Cechy dobrej maty

Jak już mówiliśmy, ta mata jest bardzo wytrzymała. W odniesieniu do niej musimy także wskazać na takie aspekty jak:

  • zastosowanie specjalnej powłoki antypoślizgowej – bezpieczeństwo to kluczowa kwestia
  • matę bardzo łatwo się czyści, nie ulegnie ona przebarwieniom
  • w jej produkcji nie użyto żadnych szkodliwych substancji
  • mata jest poręczna, łatwo się ją zwija i łatwo transportuje w różne miejsca
  • jej wymiary to 170 cm długości, 60 cm szerokości oraz 0,6 cm grubości

Mata jest obecnie dostępna w jednym, bordowym kolorze. Wygląda ona bardzo estetycznie i cieszy się sporym powodzeniem.

Matę można zakupić w sklepie Sissel pod adresem: https://www.sissel.com.pl/sissel-pilates-yoga-mat.html

Sissel pilates & joga mathttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/pilates-joga-mat.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/pilates-joga-mat-150x150.jpgMarcin P.Recenzjefitness,mata do fitness,mata do pilatesu i jogi,pilates & yoga mat,sprzęt fitnessNowoczesne metody ćwiczeń fizycznych zyskują coraz większą grupę swoich zwolenników. Do tych nowoczesnych metod można na pewno zaliczyć pilates czy też jogę. Znane są one od dawna, ale ich popularność obecnie wzrasta. Skoro mowa o tych elementach, to wskażemy też na produkty, które pomagają w takich ćwiczeniach. Między innymi wskażemy...porady i testy