Różnego rodzaju urazy wymagają zastosowania odpowiedniego leczenia. Stykamy się z nimi na co dzień, ale mogą one przybrać bardzo zróżnicowane formy. Oprócz odpowiedniego leczenia musimy także wskazać na rehabilitację. Ten element na pewno nie może być zaniedbany.

Specjalne wspomaganie

Mówiąc o rehabilitacji, wskażemy na pewne narzędzie, które uczyni ją bardziej skuteczną. Mowa jest o specjalnej masie terapeutycznej Sissel Theraputty Flex. Jest ona stosowana w rehabilitacji palców oraz całych dłoni. Można tutaj mówić o skutecznych środku stosowanym po urazach oraz w chorobach reumatycznych. Owa masa jest dostępna nie w jednej, ale aż w pięciu różnych wersjach. Różnią się one stopniem twardości, co przekłada się na możliwość stopniowania treningu. Może być stosowana przez każdego, co jest tutaj bardzo ważne. Istotne jest także to, że owa masa nie jest bardzo droga, a jest bardzo skuteczna.

Warto zapamiętać

Możemy o niej mówić jako o skutecznej oraz bezpiecznej. Trzeba jednak wskazać na to, że:

  • nie wolno jej spożywać i nie należy się nią bawić,
  • nie może być dodatkowo podgrzewana i nie może być mrożona,
  • przed jej użyciem należy dokładnie umyć dłonie.

Mówiąc o jej zastosowaniu wskazaliśmy na rehabilitację dłoni i palców. Dodamy, że owa masa jest także stosowana w odniesieniu do dzieci ćwiczących na różnych instrumentach muzycznych. Równocześnie też jest stosowana przez dzieci, które mają problemy z pisaniem. Owa masa stanowi produkt medyczny.

Masę plastyczną można zakupić w sklepie Sissel pod adresem: https://www.sissel.com.pl/sissel-theraputty.html

Plastyczna masa terapeutyczne Sissel Theraputty Flexhttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/theraputty-flex.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/theraputty-flex-150x150.jpgMarcin P.Recenzjefitness,plastyczna masa terapeutyczna,sprzęt fitness,sprzęt sportowy,theraputty flexRóżnego rodzaju urazy wymagają zastosowania odpowiedniego leczenia. Stykamy się z nimi na co dzień, ale mogą one przybrać bardzo zróżnicowane formy. Oprócz odpowiedniego leczenia musimy także wskazać na rehabilitację. Ten element na pewno nie może być zaniedbany. Specjalne wspomaganie Mówiąc o rehabilitacji, wskażemy na pewne narzędzie, które uczyni ją bardziej skuteczną....porady i testy