Joga cieszy się obecnie coraz większą popularnością. Szukamy alternatywnych sposobów na aktywność. Poszukujemy pewnego rodzaju harmonii w naszym życiu. Teoretycznie joga może nam to właśnie zapewnić.

Oczywiście nie każdy musi ją polubić, ale na pewno cieszy się ona wzięciem.

Skoro zajęcia z jogi, to nie może zabraknąć odpowiedniej maty do ćwiczeń. Niewątpliwie dobrym wyborem będzie Sissel Yoga Mat.

Produkt najwyższej jakości

Jeśli kupujemy matę do jogi to zadbajmy o jej wysoką jakość. Ten produkt spełnia wszelkie oczekiwania. Przedstawmy pokrótce jej zalety:

  • mata jest wykonana z bardzo wysokiej jakości pianki
  • jest ona trwała, wytrzymała na ścieranie, na odkształcenia
  • mata jest antypoślizgowa, a więc tym samym bardzo bezpieczna
  • mata jest bezpieczna także dla skóry – nie zawiera lateksu, ftalanów i innych szkodliwych substancji
  • mata jest poręczna i łatwo można ją przetransportować w dowolne miejsce

Te cechy pozwolą nam skupić się tylko i wyłącznie na odprężeniu, na zajęciach z jogi. Oczywiście można zdecydować się na inny produkt, ale po co? Ta mata spełnia wszelkie oczekiwania. Jej rozmiary 180x60x0,4 są wystarczające, aby swobodnie ćwiczyć. Również jego cena jest jak najbardziej przystępna.

Matę do jogi można zakupić w sklepie Sissel pod adresem: https://www.sissel.com.pl/sissel-yoga-mat.html

Mata do jogi - Sissel Yoga mathttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/06/yoga-mat.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/06/yoga-mat-150x150.jpgMarcin P.Recenzjefitness,mata do jogi,Sissel jogamat,sprzęt fitness,sprzęt sportowy,yoga matJoga cieszy się obecnie coraz większą popularnością. Szukamy alternatywnych sposobów na aktywność. Poszukujemy pewnego rodzaju harmonii w naszym życiu. Teoretycznie joga może nam to właśnie zapewnić. Oczywiście nie każdy musi ją polubić, ale na pewno cieszy się ona wzięciem. Skoro zajęcia z jogi, to nie może zabraknąć odpowiedniej maty do ćwiczeń....porady i testy