W poprzednim wpisie opisałam klasyczną poduszkę ortopedyczną marki Sissel. Tym razem zajmę się nieco innym produktem. Osoby, które borykają się z problemem chronicznego chrapania z całą pewnością zastanawiają się, co może im pomóc, albowiem problem ten jest często uciążliwy nie tylko dla nich samych, gdyż wiąże się z bezdechem nocnym, ale także dla osób, które znajdują się w ich otoczeniu. Okazuje się, że problem ten można łatwo i skutecznie rozwiązać, ponieważ istnieje poduszka ortopedyczna zapobiegająca chrapaniu marki Sissel.

Zalety poduszki

Z całą pewnością poduszka marki Sissel posiada wiele różnorodnych zalet, zaś główną z nich jest to, że zapewnia cichy sen, a tym samym wygodny odpoczynek, który nie jest niczym przerywany. Dodatkowo poduszka pełni jeszcze jedną ważną funkcję, którą jest fakt, że rewelacyjnie dba o to, aby nasz kręgosłup w czasie odpoczynku ułożony być prawidłowo w naturalnej pozycji. Kształt poduszki sprawia, że zapewnia nam ona optymalne podparcie kręgosłupa, a tym samym nie tylko odpoczywamy, ale także nasz sen ma charakter relaksacyjny, dzięki czemu idealnie czujemy się w ciągu dnia.

poduszka sissel silencium w całej okazałości

Istotne jest także to, że istnieje możliwość regulacji wysokości poduszki, co sprawia, że możemy dostosować ją do swoich indywidualnych potrzeb (to ważne ponieważ pierwsze dni snu na poduszce ortopedycznej bywają problematyczne, tak własnie było w moim przypadku), zaś materiał, z jakiego jest wykonana, czyli pianka visco-elastic sprawia, że jest trwała i podobno nie ulega zniekształceniu, nawet w czasie kilkuletniego stosowania.

Chrapaniu można zapobiec

Innowacyjna konstrukcja poduszki marki Sissel sprawia, że mamy możliwość zapobiegać chrapaniu w czasie nocnego snu. Dzieje się tak, dlatego, że poduszka ta jest wyposażona w nowoczesne mikrofony, jakie umieszczone są w komorach powietrznych. Poduszka podczas snu monitoruje dźwięki, jakie wydajemy zaś mikrofon wykryje każdy nawet najmniejszy odgłos chrapania. W takiej sytuacji komory powietrzne wypełniają się, a tym samym następuje zmiana pozycji głowy. Taka zmiana z kolei udrażnia nasze drogi oddechowe a tym samym odgłos chrapania zostaje zredukowany.
Skuteczność tej poduszki została potwierdzona w licznie prowadzonych testach i badaniach, zaś wyniki, które zaobserwowano potwierdziły, że odgłos chrapania został zredukowany do niemalże 95 %. Podobnie zbawienny wpływ poduszka miała na mojego tatę który używał jej przez przeszło 2 tygodnie. Te cechy sprawiają, że poduszka jest idealna dla wszystkich osób, które mają problem z drożnością dróg oddechowych, a także dla tych, którzy skutecznie dbają o swój kręgosłup oraz jego zdrowie. Na pewno warto taką poduszkę nabyć, ponieważ nie tylko cechuje się ogromną ilością zalet, ale także kupić ją można w niskiej i przystępnej dla każdego cenie, na którą można sobie pozwolić.

Recenzja poduszki Sissel Silenciumhttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2014/08/Sissel_Silencium-1024x656.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2014/08/Sissel_Silencium-150x150.jpgadminRecenzjerecenzja,Sissel SilenciumW poprzednim wpisie opisałam klasyczną poduszkę ortopedyczną marki Sissel. Tym razem zajmę się nieco innym produktem. Osoby, które borykają się z problemem chronicznego chrapania z całą pewnością zastanawiają się, co może im pomóc, albowiem problem ten jest często uciążliwy nie tylko dla nich samych, gdyż wiąże się z bezdechem...porady i testy