pudełko sissel classic

Poduszka ortopedyczna wyprodukowana przez renomowaną markę Sissel, to szwedzki produkt bardzo wysokiej jakości, posiadający aż pięcioletnią gwarancję. Poduszka ta cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, została sprzedana w ogromnej ilości egzemplarzy, zaś dotychczasowi klienci, którzy stali się jej posiadaczami, zawsze pozytywnie wypowiadają się o jej użytkowaniu. Nic w tym dziwnego, albowiem jest to pierwsza poduszka o charakterze ortopedycznym, jaka została stworzona na świecie. Poduszka firmy Sissel od wielu długich lat cieszy się niesłabnącą popularnością i ma swoich zwolenników, zwłaszcza wśród osób, które borykają z problemami kręgosłupa. Dodatkową zaletą jest fakt, że klienci obdarzyli ją ogromnym zaufaniem, ponieważ jest kształt oraz ogólna budowa jest wynikiem przeprowadzenia wielkiej ilości testów.

Klasyczna i w doskonałej jakości

Poduszka ortopedyczna Sissiel to produkt klasyczny, który każdemu swojemu użytkownikowi zapewnia utrzymanie prawidłowej pozycji podczas snu. Dzieje się tak, dlatego, że poduszka ta stanowi optymalne podparcie dla naszego kręgosłupa a tym samym jego odciążenie w górnym odcinku. Ten doskonały szwedzki produkt sprawia, że w czasie snu zapewnione mamy w pełni optymalne podparcie dla szyi oraz karku, a tym samym zostaje zachowana naturalna krzywizna ciała. Mięśnie w czasie wypoczynku są, więc naturalnie rozluźnione, nie ma żadnego nacisku na nie, a tym samym dochodzi do zlikwidowania napięcia, które tworzy się w ciągu całego dnia.

Cechy poduszki ortopedycznej Sissiel

poduzka sissel wykonana jest z materiałów wysokiej klasy

Poduszka ortopedyczna Sissiel cieszy się bardzo wysoką jakością wykonania, a wszystko dlatego, że stworzona jest z pianki poliuretanowej, która uchodzi za tworzywo bardzo przymałe. Jeśli przyjrzymy się wymiarom poduszki określimy, że jej szerokość wynosi 47 cm, wysokość 11 cm, zaś długość to 33 cm. Poduszka wyróżnia się ogromną ilością zalet, lecz najważniejszym walorem jest to, że zapewnia swoim użytkownikom spokojny, zdrowy oraz relaksujący sen. Dodatkowo poduszkę tą można bardzo łatwo utrzymać w czystości, ponieważ jest wyposażona w welurową poszewkę, jaką można prać w temperaturze sześćdziesięciu stopni, zaś wkład poduszki także może być prany ręcznie. Obecnie produkowana jest w dwóch rozmiarach M oraz L. Model M polecany jest dla osób, które korzystają z miękkiego materaca, zaś model L dla tych, którzy podczas snu preferują twardsze materace.

Poduszka ortopedyczna Sissel sprawia, że nas sen jest zdrowy, przyjemny, ponieważ pozycja ciała jest odpowiednia. Dzięki temu unikamy poważnych zdrowotnych konsekwencji dla naszego kręgosłupa a w ciągu dnia cieszymy się idealnym samopoczuciem.

Za dostarczenie poduszki do testów dziękuje firmie Sissel. Poduszkę możecie nabyć na stronie dystrybutora: http://www.sissel.com.pl/sissel-classic-rozmiar-l.html

https://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2014/08/sissel-classic.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2014/08/sissel-classic-150x150.jpgadminRecenzjepoduszka ortopedyczna,sissel,sissel classicPoduszka ortopedyczna wyprodukowana przez renomowaną markę Sissel, to szwedzki produkt bardzo wysokiej jakości, posiadający aż pięcioletnią gwarancję. Poduszka ta cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, została sprzedana w ogromnej ilości egzemplarzy, zaś dotychczasowi klienci, którzy stali się jej posiadaczami, zawsze pozytywnie wypowiadają się o jej użytkowaniu. Nic w...porady i testy