jak szybko zasnąć

Na pewno niejednokrotnie miałeś problemy z zaśnięciem. Przekręcałeś się z boku na bok, wstawałeś, denerwowałeś się, liczyłeś barany. Wszystko na nic. Mamy dla Ciebie rozwiązanie, dzięki któremu już nigdy nie będziesz mieć problemów ze snem a wręcz przeciwnie, zaśniesz w kilka minut.

Co musisz zrobisz, aby cieszyć się szybkim i spokojnym snem w ciągu nocy:

  1. Unikaj drzemek w ciągu dnia – jeśli już chcesz się koniecznie zdrzemnąć, postaraj się aby drzemka nie przekraczała 20 minut.
  2. Żyj aktywnie i ćwicz regularnie, ponieważ ruch nie tylko pozytywnie wpływa na nasze zdrowie, ale również sprawia, że szybciej zasypiamy.
  3. Wyłącz urządzenia w sypialni, które emitują niebieskie światło. Udowodniono, że niebieskie światło utrzymuje naszą czujność a dodatkowo nie pozwala nam się odprężyć oraz zrelaksować. Sen przychodzi więc później a dodatkowo jest niespokojny.
  4. Zjadaj lekkie kolacje, ponieważ posiłek, który będzie trudny do strawienia, zakłóci Twój sen i sprawi, że rano obudzisz się niewypoczęty.
  5. Odpowiednia temperatura w sypialni. Pamiętaj aby w sypialni nie było za gorąco. Problem ze snem pojawi się błyskawicznie, jeśli grzejnik w sypialni będzie całą noc emitował wysoką temperaturę.
  6. Odpoczynek o stałej porze. Kiedy kładziesz się spać pamiętaj aby robić to o podobnych godzinach. Taki nawyk pozwoli Ci szybciej zasypiać.
  7. Uwolnij swój umysł od myśli, a zwłaszcza od problemów i kłopotów. Natłok myśli na pewno nie przyśpieszy zaśnięcia, a także może przynieść koszmarne sny.
  8. Znajdź jak najlepszą pozycję do spania. Nie bez podstaw istnieje przysłowie „jak sobie pościelesz – tak się wyśpisz”. Sytuacja wygląda podobnie jeśli chodzi o wygodne ułożenie się do snu. Wybierz pozycję, która najbardziej Ci odpowiada, a dzięki temu będziesz całą noc czuł się wygodnie i komfortowo.
https://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/01/jak-1024x600.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/01/jak-150x150.jpgAneta R.Senjak szybko zasnąć,jak zasnąć,spokojny senNa pewno niejednokrotnie miałeś problemy z zaśnięciem. Przekręcałeś się z boku na bok, wstawałeś, denerwowałeś się, liczyłeś barany. Wszystko na nic. Mamy dla Ciebie rozwiązanie, dzięki któremu już nigdy nie będziesz mieć problemów ze snem a wręcz przeciwnie, zaśniesz w kilka minut. Co musisz zrobisz, aby cieszyć się szybkim i...porady i testy