spanie na brzuchu

Jeśli lubisz spać na brzuchu, przyda Ci się odpowiednia do tego celu poduszka ortopedyczna. Wszystko dlatego, że pozycja spania na brzuchu bardzo niekorzystnie wpływa na nasz kręgosłup. Kiedy nie wyobrażasz sobie spania w innej pozycji doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie poduszki z miękkiej i dobrze dostosowującej się pianki o niewielkiej wysokości. Można również zastosować klasyczną poduszkę o wymiarach 40×80 lub 50×70 i małej ilości wypełnienia.

Delikatne wgłębienia zapewnią doskonały sen

Wybierając poduszkę niewysoką, stosunkowo miękką oraz posiadającą delikatne wgłębienia zapewniamy sobie relaksujący, wygodny i zdrowy sen. Śpiąc na takiej poduszce nie będziemy odczuwać dyskomfortu który wynika z nieprawidłowego ułożenia szyi i barków. Poduszka ortopedyczna do spania na brzuchu powinna być wypełniona termoplastyczną pianką, dzięki czemu dostosuje się do kształtu kręgosłupa oraz wszystkich jego krzywizn. Ciężar ciała zostaje równo rozłożony dlatego występuje swobodny przepływ krwi a także nie mamy do czynienia z bólem mięśni, głowy i karku.

Profesjonalna poduszka do spania na brzuchu

Stosując profesjonalną i dobrze dobraną poduszkę, którą zastosujemy do spania na brzuchu, poczujemy się nie tylko bardziej wypoczęci ale również zdrowsi. To z kolei wpłynie pozytywnie na nasze samopoczucie w ciągu dnia. Poczujemy większą ochotę do aktywności fizycznej, pracy, nauki i zabawy. Najważniejsze jest jednak to, że unikniemy w przyszłości problemów z kręgosłupem. Nie będzie towarzyszył nam ból i napięcie mięśni.

Poduszka ortopedyczna do spania na brzuchuhttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/02/brzuch.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/02/brzuch-150x150.jpgAneta R.Poduszkipoduszka,sen,spanie,spanie na brzuchuJeśli lubisz spać na brzuchu, przyda Ci się odpowiednia do tego celu poduszka ortopedyczna. Wszystko dlatego, że pozycja spania na brzuchu bardzo niekorzystnie wpływa na nasz kręgosłup. Kiedy nie wyobrażasz sobie spania w innej pozycji doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie poduszki z miękkiej i dobrze dostosowującej się pianki o niewielkiej...porady i testy