poduszka ledźwiowa

Każdy z nas lubi podróżować. Czasem jednak nasze podróże stają się długie i męczące. Bez względu na to czy prowadzimy pojazd, czy też jesteśmy w roli pasażera z całą pewnością siedząca pozycja może wywołać dyskomfort. Jak radzić sobie z bólami kręgosłupa i dyskomfortem w czasie podróży? Rozwiązaniem są poduszki lędźwiowe, które uprzyjemnią nam każdą podróż.

Poduszki lędźwiowe w trosce o kręgosłup w podróży

Poduszki lędźwiowe, które warto stosować w czasie podróży wykonane są z innowacyjnej termoformującej pianki z „pamięcią kształtu”. Tym samym poduszka ma szansę dopasować się idealnie do anatomicznego kształtu ciała, a przede wszystkim do części lędźwiowej kręgosłupa. Poduszka lędźwiowa, umożliwia więc prawidłowe ułożenie kręgosłupa w czasie siedzenia. Dzięki temu nasz kręgosłup może w czasie podróży przebywać w pozycji naturalnej, nie wymuszonej, a dzięki temu nie odczuwamy żadnych bóli ani też niedogodności i dyskomfortu. Poduszka znakomicie łagodzi ból, który może pojawić się w czasie długotrwałego siedzenia.

Zalety stosowania poduszki lędźwiowej

Poduszka lędźwiowa ma bardzo wielką ilość zalet, jeżeli używamy jej w czasie podróży, zwłaszcza tej długotrwałej. Poduszka jest doskonale wyprofilowana, dzięki czemu siedzimy wygodnie w naturalnej pozycji. Dodatkowo poduszki są antyalergiczne, dlatego stosować może je każdy z nas. Co więcej poszewka jest mocowana ja gumce, dzięki czemu łatwo zadbać o czystość poduszki.

Poduszki lędźwiowe i ich zalety w czasie podróży https://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/08/le.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/08/le-150x150.jpgAneta R.Poduszkipoduszka lędźwiowa,poduszka w podróży,siedzenieKażdy z nas lubi podróżować. Czasem jednak nasze podróże stają się długie i męczące. Bez względu na to czy prowadzimy pojazd, czy też jesteśmy w roli pasażera z całą pewnością siedząca pozycja może wywołać dyskomfort. Jak radzić sobie z bólami kręgosłupa i dyskomfortem w czasie podróży? Rozwiązaniem są poduszki...porady i testy