Jak stosować poduszkę sensomotoryczną?

Poduszki ortopedyczne to nie tylko poduszki do spania. Jeżeli masz problem z kręgosłupem, lecz wiele godzin musisz przebywać w pozycji siedzącej, z całą pewnością wiesz, że łączy się to z niewygodą, a także ciągłymi bólami pleców. W takiej sytuacji czujesz się źle, niekomfortowo a tym samym starasz się znaleźć sposób, aby bólu uniknąć. Zdajesz sobie na pewno także sprawę, że wielogodzinne siedzenie, wymuszone na przykład w czasie pracy sprawia, że kręgosłup cierpi, dopada nas skolioza, zaś wraz z tymi schorzeniami cierpi też całe nasze ciało. Jednakże istnieje rozwiązanie w tej sytuacji, albowiem firma Sissel wyprodukowała poduszkę ortopedyczną do siedzenia znaną, jako SITFIT 36 centymetrów. Dzięki temu produktowi możesz nawet w czasie siedzenia zadbać, aby twoje plecy były zdrowe, zaś ból kręgosłupa już nigdy nie powrócił.

Zdrowe plecy to podstawa

SISSEL SITFIT 36 cm to nowoczesna poduszka ortopedyczna, którą stosować można siedząc i wykonując swe codzienne obowiązki. Dzięki niej nie musimy już wiele godzin ćwiczyć, czy też prowadzić bardzo aktywnego trybu życia, albowiem poduszka zapewnia idealne warunki dla naszego kręgosłupa, a tym samym sprawia, że czujemy się zawsze doskonale.

poszewka poduszki sitfit
Obecnie ogromna ilość ludzi na całym świecie docenia ową poduszkę ortopedyczną do siedzenia, ponieważ cechuje się ona z posiadania licznych zalet i walorów. Przede wszystkim swoim użytkownikom zapewnia nie tylko wygodne, ale także aktywne i dynamiczne siedzenie, dzięki czemu nasze górne partie ciała zostają odciążone, zaś w tym samym czasie następuje możliwość rozbudowania mięśni pleców. Dodatkowo poduszka jest tak stworzona, iż wymusza prawidłową pozycję podczas siedzenia, a tym samym nie ma mowy o garbieniu się. Warto także zauważyć, że jest ona doskonałym produktem, który nie tylko ćwiczy mięśnie naszych pleców, ale także dba o dolną część miednicy.

Poduszka ortopedyczna do siedzenia stworzona jest z nowoczesnych i ekologicznych materiałów wysokiej jakości, a także nie zawiera w sobie lateksu, ani też utleniaczy. Obecnie produkowana jest w trzech różnych kolorach, zaś jej średnica sięga 36 centymetrów.

Poduszka ortopedyczna do siedzenia SISSEL SITFIThttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2014/08/SISSEL-SITFIT-1024x658.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2014/08/SISSEL-SITFIT-150x150.jpgadminRecenzjepoduszka do siedzenia,poduszka ortopedyczna,recenzjaPoduszki ortopedyczne to nie tylko poduszki do spania. Jeżeli masz problem z kręgosłupem, lecz wiele godzin musisz przebywać w pozycji siedzącej, z całą pewnością wiesz, że łączy się to z niewygodą, a także ciągłymi bólami pleców. W takiej sytuacji czujesz się źle, niekomfortowo a tym samym starasz się znaleźć...porady i testy