Ogólne przemęczenie, przepracowanie to elementy, które towarzyszą współczesnemu człowiekowi. Do tego dołożymy stres i mamy obraz czynników powodujących negatywny obraz współczesnego życia. W tej sytuacji należy jednak powziąć pewne działania. Mowa o aktywności fizycznej, o dobrej diecie, ale to nie wszystko. Można zadbać o siebie także w inny sposób. Masaż to bardzo dobry sposób, aby moc się odprężyć, aby zadbać o swoje zdrowie. Do tego masażu warto użyć jednak odpowiednich przyrządów.

Wałek do skutecznego masażu.

Skuteczny masaż może nam zapewnić specjalny wałek. W tym miejscu wskażemy na produkt o nazwie Pilates Roller Pro. Z samej nazwy wywnioskujemy, że jest to narzędzie kompatybilne z treningiem pilates. Dzięki niemu możemy mówić o takich efektach jak:

  • skuteczne wspomaganie rehabilitacji,
  • wspomaganie koordynacji ruchowej,
  • wspomaganie stabilizacji mięśni,

Na pewno jest to bardzo dobre uzupełnienie oraz rozszerzenie zajęć pilates. Tenże roller nadaje się do naszego prywatnego użytku, ale można go zastosować także w profesjonalnych klubach i siłowniach. Poza tym mogą z niego korzystać zarówno amatorzy jak i profesjonaliści. Ten roller nadaje się dla zaczynających ćwiczenia jak i dla tych zaawansowanych.

Kwestie techniczne

Wskażemy też na kwestie techniczne. Roller ten wykonany jest z syntetycznej gumy. Jest on trwały i tym samym będzie nam służył bardzo długo. Można go kupić w dwóch opcjach rozmiarowych – 90 oraz 100 cm. Jego średnica wynosi 15 cm.

To przyrząd, który spowoduje lepsze efekty naszego treningu pilates, ale też nas odpręży i spowoduje lepszą regenerację.

Roller można zakupić w sklepie Sissel pod adresem: https://www.sissel.com.pl/sissel-pilates-roller-pro-90cm.html

Wytrzymały i trwały wałek Sissel Pilates Roller Pro 90 cmhttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/walek-roller-pro.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/walek-roller-pro-150x150.jpgMarcin P.Recenzjefitness,Pilates Roller,Sissel Pilates Roller Pro 90,sprzęt fitness,sprzęt sportowy,Wałek do skutecznego masażu,Wytrzymały i trwały wałek do zaawansowanego treningu PilatesOgólne przemęczenie, przepracowanie to elementy, które towarzyszą współczesnemu człowiekowi. Do tego dołożymy stres i mamy obraz czynników powodujących negatywny obraz współczesnego życia. W tej sytuacji należy jednak powziąć pewne działania. Mowa o aktywności fizycznej, o dobrej diecie, ale to nie wszystko. Można zadbać o siebie także w inny sposób....porady i testy