Relaks to coś, na co zasługuje każdy z nas bez wyjątku. W dzisiejszym świecie nie jest to jednak łatwe, aby na ten relaks sobie pozwolić. Nie jest łatwo znaleźć na niego czas. Brak relaksu, brak odpoczynku odbija się jednak na naszym zdrowiu i samopoczuciu. My proponujemy coś, co rozwiązuje wszelkie problemy. Mowa jest o specjalnej macie do masażu, do domowej akupresury.

Markowa i skuteczna

Przede wszystkim mowa jest o profesjonalnym i markowym produkcie. Daje nam to gwarancję skutecznego działania. O jakim działaniu mowa? Przede wszystkim mowa jest o zwiększeniu wydzielania endorfin. Te są odpowiedzialne za nasz nastrój, zmniejszenie bólu, za lepsze zdrowie. Poza skutecznym działaniem wskażemy też na bezpieczeństwo użytkowania. To bardzo istotne, aby pamiętać o tym elemencie.

Akupresura w domu

Akupresura w domu to oszczędność czas i pieniędzy. Mata, o której mówimy, zapewnia nam odprężenie, usunięcie bólu, rozluźnia nasze mięśnie. Do tego każdy może z niej bezpiecznie korzystać. Na jakie konkretne korzyści możemy wskazać? Na pewno na:

  • nacisk punktowy na mięśnie,
  • pobudzenie krążenia,
  • redukcja napięcia mięśni,
  • usunięcie bólu pleców oraz innych partii mięśni,
  • zmniejszenie podatności na stres,
  • poprawienie funkcji snu.

Dzięki poprawieniu krążenia krwi mówimy o zwiększaniu wydzielania endorfin. To jest właśnie element, dzięki któremu mamy do czynienia z usunięciem bólu i zmęczenia.

Prosta, aczkolwiek skuteczna

Tę matę warto kupić, ale warto jej się bliżej wpierw przyjrzeć. Bardzo istotne jest to, że te maty można ze sobą łączyć, a poza tym też można ją indywidualnie ustawiać. Posiada ona wymiary 40×60 cm, przy czym klient otrzymuje od razu dwie sztuki w zestawie. Istotne jest to, że mata jest łatwa w utrzymaniu jej w czystości. Jej mycie jest bardzo proste i nie trzeba używać żadnych środków chemicznych. Na koniec dodamy też, że wysokość kolców na macie wynosi 1,5 cm. Oczywiście nie należy się ich obawiać, gdyż są w pełni bezpieczne.

W ofercie firmy mamy także wiele różnych przydatnych rollerów do masowania całego ciała.

Matę można zakupić w sklepie Sissel pod adresem: https://www.sissel.com.pl/sissel-acupressure-mat.html

Mata do acupresury Sissel acupressure mathttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/acupresure-mat.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/acupresure-mat-150x150.jpgMarcin P.Recenzjeacupresure mat,fitness,mata do acupresury,sprzęt fitness,sprzęt sportowyRelaks to coś, na co zasługuje każdy z nas bez wyjątku. W dzisiejszym świecie nie jest to jednak łatwe, aby na ten relaks sobie pozwolić. Nie jest łatwo znaleźć na niego czas. Brak relaksu, brak odpoczynku odbija się jednak na naszym zdrowiu i samopoczuciu. My proponujemy coś, co rozwiązuje...porady i testy