Taśmy do ćwiczeń to produkty, które bardzo mocno mogą urozmaicić nasz trening. Fitband jest to taśma, która należy do najlepszych na rynku. Nadaje się ona zarówno do wykonywania treningu jak i można ją stosować przy rehabilitacji. Jej główne cechy to na pewno jest duża wytrzymałość oraz rozciągliwość. W odniesieniu do tej ostatniej cechy wskażemy na to, że rozciąga się ona nawet trzykrotnie.

Pomoc w utrzymaniu zdrowia i kondycji

Taśmy Fitband firmy Sissel to bardzo korzystnie wpływające na nas elementy. Są one używane przy:

  • treningu fizycznym, w tym szczególnie w zajęciach pilates,
  • w rehabilitacji po różnego rodzaju urazach,
  • w zajęciach z fizjoterapii.

Można zatem mówić o bardzo powszechnym ich użyciu.

Cechy taśmy

Zanim dokonamy zakupu tejże taśmy, warto poznać jej cechy. To pozwoli nam określić czy będzie ona nam przydatna. Sissel Fitband, o której jest tu mowa to produkt, który posiada kilka stopni oporu, dzięki czemu można stopniować obciążenia. Wymiary taśmy to 14,5 cm szerokości oraz dwa metry długości. Są dostępne w czterech wersjach kolorystycznych – żółtej, czerwonej, zielonej oraz niebieskiej. Kolory oznaczają tu cztery stopnie oporu.

Taśmę można zakupić w sklepie Sissel pod adresem: https://www.sissel.com.pl/sissel-fitband-14-5-cm-x-2-m-387.html

Elastyczna i wytrzymała taśma Sissel Fitband 14,5 cm x 2 mhttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/fitband14.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/fitband14-150x150.jpgMarcin P.RecenzjeElastyczna i wytrzymała taśma do ćwiczeń,fitness,sissel fitband,sprzęt fitness,sprzęt sportowyTaśmy do ćwiczeń to produkty, które bardzo mocno mogą urozmaicić nasz trening. Fitband jest to taśma, która należy do najlepszych na rynku. Nadaje się ona zarówno do wykonywania treningu jak i można ją stosować przy rehabilitacji. Jej główne cechy to na pewno jest duża wytrzymałość oraz rozciągliwość. W odniesieniu...porady i testy