Aktywność fizyczna jest czymś ważnym w codzienności każdego człowieka. Ta aktywność może przybierać różne formy. Ważne, aby każdemu odpowiadała. Aby móc mówić o dobrej aktywności fizycznej, potrzeba jest chęci oraz dobrego sprzętu.

Dlatego też wskażemy na specjalistyczne taśmy Sissel, które wybierane są przez wiele osób. Sissel to znana marka i wysoka jakość. Owe taśmy, na które wskazujemy, mogą być używane przy:

  • codziennym treningu  fizycznym w domu,
  • zajęciach grupowych, w tym głównie chodzi o pilates,
  • prowadzeniu rehabilitacji po różnych urazach,
  • zajęciach fizjoterapeutycznych.

Zastosowanie jest bardzo różnorodne, można mówić o taśmach uniwersalnych.

Jedna z najważniejszych cech

Taśma jak taśma, ale niekoniecznie. Jest to bowiem bardzo elastyczny materiał, dzięki któremu możemy go mocno naciągnąć. To wpływa na skuteczność ćwiczeń. Do tego owa taśma jest oczywiście bardzo wytrzymała, nie zerwie nam się przy ćwiczeniach. Taśma posiada kilka stopni oporu. Łatwo jest je rozróżnić, gdyż taśmy mają swoje kolory. Stopień oporu wskazuje konkretny kolor. W kolejności mamy taśmę żółtą, czerwoną, zieloną oraz niebieską. Taśma Fitband może być używana zarówno przez mężczyzn jak i przez kobiety. Ta, na którą wskazujemy w tym miejscu posiada wymiary 14,5 cm szerokości oraz 2,5 metra długości. Na pewno sprawdzi się w codziennym treningu każdego z nas.

Wyjątkowa taśma

Taśmy do ćwiczeń fizycznych na pewno cieszą się obecnie bardzo dużym wzięciem. Na rynku możemy spotkać wiele ich rodzajów. Wskażemy na markę Sissel jako na jedną z tych najlepszych, najbardziej cenionych. Taśmy Fitband owej marki stanowią produkt, na który zwracamy szczególną uwagę.

Taśma, która pomaga

Taśma nie jest gadżetem, który nie pomaga. Jej działanie jest bardzo korzystne w różnych sytuacjach. O jakich sytuacjach jest mowa?

  • gdy przechodziliśmy przez różne urazy mechaniczne i potrzebujemy dobrej rehabilitacji,
  • gdy konieczna jest skuteczna fizjoterapia,
  • gdy ćwiczymy fizycznie i chcemy osiągnąć określony cel

Ta taśma bardzo dobrze się sprawdza podczas zajęć pilates. Nie oznacza to jednak, że tylko w odniesieniu do tego rodzaju treningu. Aspektem, na który wskażemy w sposób szczególny, są wymiary taśmy. Jej szerokość to 14,5 cm, ale uwagę zwraca długość wynosząca 46 cm. To pozwala na wykonywanie różnych ćwiczeń. Nie można nie wskazać na inne cechy. Główną jest na pewno wytrzymałość taśmy. Bardzo elastyczna i bardzo rozciągliwa, przy czym mamy tutaj różne stopnie oporu. Tych stopni dokładnie mamy cztery. Owa taśma jest bardzo dobrym rozwiązaniem, gdy zależy nam na skutecznym treningu.

Taśmę można zakupić w sklepie Sissel pod adresem: https://www.sissel.com.pl/sissel-fitband-14-5-cm-x-2-5-m.html

Specjalistyczna guma Sissel Fitband 14,5 cm x 2,5 mhttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/sissel-fitband.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/sissel-fitband-150x150.jpgMarcin P.Recenzjećwiczenia rozciągające,fitness,sissel fitband,specjalistyczna guma do ćwiczeń,sprzęt fitness,sprzęt sportowyAktywność fizyczna jest czymś ważnym w codzienności każdego człowieka. Ta aktywność może przybierać różne formy. Ważne, aby każdemu odpowiadała. Aby móc mówić o dobrej aktywności fizycznej, potrzeba jest chęci oraz dobrego sprzętu. Dlatego też wskażemy na specjalistyczne taśmy Sissel, które wybierane są przez wiele osób. Sissel to znana marka i...porady i testy