Współcześnie mamy modę na ćwiczenia fizyczne. Niezależnie od płci, wieku, od wykonywanej pracy, lubimy ćwiczyć. Owa aktywność może przybierać różne formy. Wiele osób stawia na ćwiczenia we własnym domu.

Wiele osób także stawia na takie formy jak pilates, aerobik czy też fitness. Z jednej strony do tych ćwiczeń niczego dodatkowego nam nie potrzeba. Z drugiej zaś strony na pewno przyda się nam odpowiednia mata do ćwiczeń. Dobrze jest, jeśli owa mata będzie odznaczać się dobrą jakością. Dlatego też wskażemy na matę Sissel. W ofercie owej firmy mamy wiele różnych mat. My wskażemy na opcję maty Gym Mat o wymiarach 180x60x1,5cm.

Efektowne ćwiczenia na macie

Owa mata posiada bardzo dobre opinie użytkowników. Posiada ponadto bardzo wiele pozytywnych cech użytkowych. Mata jest uniwersalna, przeznaczona do różnego rodzaju ćwiczeń i dla różnych osób. Ponadto wskażemy na to, że:

  • mata jest bezpieczna – posiada warstwę antypoślizgową
  • jest łatwa w utrzymaniu jej w czystości – łatwo się ją czyści z ewentualnych zabrudzeń
  • poręczna, a tym samym możemy ją bez problemu zabrać na salę gimnastyczną

Mata jest odporna na różnego rodzaju naciski i uderzenia. Wszystko to dzięki zastosowaniu specjalnego materiału, jakim jest pianka. Na ów produkt należy spojrzeć także z wizerunkowego względu. Mata jest estetyczna, posiada zaokrąglone rogi, a ponadto można ją kupić w trzech dostępnych kolorach. Mowa o kolorze szarym, niebieskim oraz o kolorze czerwonym.

Jak można wywnioskować, mata posiada wymiary 180x 60 x 1,5 cm. Jest ona wystarczająco duża, aby móc mówić o pełnej wygodzie ćwiczenia.

Matę można zakupić w sklepie Sissel pod adresem: https://www.sissel.com.pl/sissel-gym-mat-180-x-60-x-1-5-cm-w-pudelku.html

Mata do fitnesu Sissel Gym Mat 180x60x1,5https://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/sissel-gym-mat.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/sissel-gym-mat-150x150.jpgMarcin P.RecenzjeEfektowne ćwiczenia na macie,fitness,mata do ćwiczeń,Sissel Gym Mat,sprzęt fitness,sprzęt sportowyWspółcześnie mamy modę na ćwiczenia fizyczne. Niezależnie od płci, wieku, od wykonywanej pracy, lubimy ćwiczyć. Owa aktywność może przybierać różne formy. Wiele osób stawia na ćwiczenia we własnym domu. Wiele osób także stawia na takie formy jak pilates, aerobik czy też fitness. Z jednej strony do tych ćwiczeń niczego dodatkowego...porady i testy