Masować można się na wiele różnych sposobów. Może nam to służyć odprężeniu, może też służyć poprawie naszego zdrowia. Warto tu wskazać na produkty, które mogą nam pomóc. Na rynku mamy wiele różnych masażerów, ale nie każdy jest odpowiedni.

My wskażemy na Intense Roller firmy Sissel. Jest to urządzenie bardzo profesjonalne, a poza tym również bardzo wszechstronne. Można go stosować podczas ćwiczeń pilates, ale nie tylko. Jak najbardziej również można go użyć podczas ćwiczeń na macie. Poza tym można nim po prostu się masować, można go użyć podczas ćwiczeń rozciągających. Co jest ważne, ów roller może być stosowany przez każdego.

Co uzyskujemy?

To jedno z ważniejszych pytań. Roller z jednej strony nas masuje, ale to nie wszystko. Można mówić też o:

  • uzyskaniu pełnego rozluźnienia całego ciała i poszczególnych partii mięśni,
  • pozbyciu się bólu lub go ograniczymy,
  • poprawieniu krążenia krwi.

Roller przeznaczony dla każdego

Ten przyrząd jest uniwersalny. Poza tym jest on bardzo bezpieczny, wykonany z bezpiecznych materiałów. Jest to wytrzymała pianka polietylenowa. Nawet przy długim nacisku nie zmienia on swojego kształtu. W dotyku jest on ciepły, przyjazny, a poza tym także nie waży wiele. Można dzięki niemu mówić o wzmocnieniu mięśni pleców oraz innych ważnych partii mięśniowych. Dla estetów dodamy, że ów roller jest dostępny w kolorze czarnym.

Wałek do ćwiczeń można zakupić w sklepie Sissel pod adresem: https://www.sissel.com.pl/sissel-intense-roller.html

Wałek do ćwiczeń Sissel Intense Rollerhttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/intense-roller.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/intense-roller-150x150.jpgMarcin P.Recenzjefitness,intense roller,sprzęt fitness,sprzęt sportowy,wałek do ćwiczeń fitnessMasować można się na wiele różnych sposobów. Może nam to służyć odprężeniu, może też służyć poprawie naszego zdrowia. Warto tu wskazać na produkty, które mogą nam pomóc. Na rynku mamy wiele różnych masażerów, ale nie każdy jest odpowiedni. My wskażemy na Intense Roller firmy Sissel. Jest to urządzenie bardzo profesjonalne,...porady i testy