Punktowy masaż to nie tylko element, który może nam pomóc w rozluźnieniu. Zwykle masaż nam może się kojarzyć z pewnym relaksem. Jednakże tak naprawdę może mieć on także i wiele innych funkcji.

Aby jednak mówić o dobrym masażu, musi być odpowiednio wykonywany. Na rynku mamy różne produkty do wykonywania masażu. My wskażemy na specjalistyczną piłeczkę. Jest to produkt marki Sissel. Spośród wielu różnych modeli wskażemy na Sissel Myofascia Ball o średnicy 8 cm.

Co uzyskujemy dzięki tej piłeczce?

Z punktu widzenia klienta liczy się tylko jedno – skuteczność. Piłeczka, o której mowa, jest bardzo skuteczna. Przejdźmy do konkretów. Dzięki temu przyrządowi uzyskujemy:

  • pełne rozluźnienie mięśni ramion, pleców, nóg
  • pełna regeneracja, pełne odprężenie
  • zapobieganie bólom i różnym kontuzjom

Piłeczka ta umożliwia nam wykonywanie bardzo głębokiego masażu punktowego. Jest ona jednym z najlepszych produktów na rynku. Ów masaż dotyczy zarówno mięśni jak i otaczających je powięzi.

Szczegóły dotyczące Myofascia Ball 8 cm

Warto poznać szczegóły owego produktu. Jak można wywnioskować, owa piłeczka posiada średnicę 8 cm. Można ją zakupić w jednej z dwóch wersji kolorystycznych – piłeczkę czarną lub też niebieską. Piłeczka jest wykonana z EPP. Jest to spieniony polipropylen. Ten materiał nie posiada zapachu, jest odporny na odkształcenia, bardzo łatwo się go czyści, a poza tym też się nie odkształca. Dzięki owej piłeczce możemy mówić o dobrym uzupełnieniu treningu lub rehabilitacji.

Piłeczkę można zakupić w sklepie Sissel pod adresem: https://www.sissel.com.pl/sissel-myofascia-ball-8-cm.html

Piłeczka Sissel Myofascia Ball 8 cmhttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/myofascia-ball-8-1.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/myofascia-ball-8-1-150x150.jpgMarcin P.Recenzjefitness,Myofascia Ball 8 cm,piłeczka do masażu,Piłeczka Sissel Myofascia Ball 8 cm,sprzęt fitness,sprzęt sportowyPunktowy masaż to nie tylko element, który może nam pomóc w rozluźnieniu. Zwykle masaż nam może się kojarzyć z pewnym relaksem. Jednakże tak naprawdę może mieć on także i wiele innych funkcji. Aby jednak mówić o dobrym masażu, musi być odpowiednio wykonywany. Na rynku mamy różne produkty do wykonywania masażu....porady i testy