Aby móc mówić o skutecznym masażu, potrzeba jest odpowiedniej techniki oraz odpowiednich przyrządów. Mowa o matach, ale także o specjalnych piłeczkach. W tym miejscu wskażemy na piłeczkę podwójną. Chodzi nam o Sissel Myofascia DoubleBall. Dzięki temu przyrządowi możemy mówić o skutecznym, bezpiecznym i głębokim masażu.

Korzyści z masażu

Każdy masaż ma konkretny cel. stosując tę piłeczkę, uzyskujemy bardzo konkretne korzyści:

  • mowa jest o pełnym rozluźnieniu naszych mięśni oraz powięzi,
  • mowa jest o dobrym wsparciu rehabilitacji po różnych urazach,
  • mowa jest o zwiększeniu regeneracji, wytrzymałości,
  • mowa jest o poprawieniu krążenia krwi.

To najważniejsze aspekty, na które w tym miejscu należy zwrócić uwagę. Podwójna piłeczka to masaż nóg, szyi, kręgosłupa. Bardzo ważne jest jednak to, że nie mamy do czynienia z bezpośrednim naciskiem na kręgi. Jej kształt powoduje, że możemy także dotrzeć do trudnodostępnych partii mięśniowych.

Szczegóły techniczne

Wiemy, co możemy uzyskać, ale poznajmy bliżej samą podwójną piłeczkę. Przede wszystkim materiał. Do produkcji owej piłeczki użyto spienionego polipropylenu o skrócie EPP. To materiał, który jest bezpieczny, łatwy w czyszczeniu, nie pachnie i jest przyjazny dla skóry. Piłeczka posiada wymiary 8×16 cm i można ją kupić w kolorze czarnym lub niebieskim. Piłeczka jest trwała jak również bardzo lekka. Możemy ją zabrać ze sobą dokądkolwiek się udajemy. Masaż przy jej pomocy wykonujemy tocząc piłeczkę po podłodze, po ścianie lub przy innej twardej i równej powierzchni. Ten produkt na pewno się sprawdzi.

Przyrząd do masażu można zakupić w sklepie Sissel pod adresem: https://www.sissel.com.pl/sissel-myofascia-doubleball-16-cm.html

Przyrząd do głębokiego masażu mięśni Myofascia DoubleBallhttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/doubleball.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/doubleball-150x150.jpgMarcin P.Recenzjefitness,poręczny przyrząd do głębokiego masażu mięśni,Sissel Myofascia DoubleBall,sprzęt fitness,sprzęt sportowyAby móc mówić o skutecznym masażu, potrzeba jest odpowiedniej techniki oraz odpowiednich przyrządów. Mowa o matach, ale także o specjalnych piłeczkach. W tym miejscu wskażemy na piłeczkę podwójną. Chodzi nam o Sissel Myofascia DoubleBall. Dzięki temu przyrządowi możemy mówić o skutecznym, bezpiecznym i głębokim masażu. Korzyści z masażu Każdy masaż ma...porady i testy