Nasza codzienność bywa okrutna. Jesteśmy przemęczeni, bolą nas mięśnie, stawy, nie mamy dobrej kondycji. Poza tym wielu z nas przebyło różnego rodzaju urazy. Można i trzeba w tej sytuacji działać.

Warto postawić na ćwiczenia, warto postawić na skuteczny masaż. Taki masaż może wykonać odpowiednia osoba, ale możemy go wykonać sami. Naszą pomocą w masażu będzie specjalistyczna piłeczka Sissel Myofascia DoubleBall. Wskażemy na opcję piłeczki o wielkości 24 cm. Jej rozmiary to 8×16 cm. Jest ona wykonana z spienionego polipropylenu. Materiał ten jest bardzo dla nas przyjazny. Nie szkodzi naszej skórze, nie szkodzi środowisku. Łatwo się go czyści i zachowuje swój kształt. Piłeczkę można nabyć w jednym z dwóch kolorów – niebieskim i czarnym.

Masaż i nie tylko

Mówiąc o owej piłeczce, wskażemy na bardzo wydatną pomoc w wykonaniu relaksującego masażu. To jednakże nie wszystko. Owa piłeczka może nam również pomóc uzyskać:

  • pełne rozluźnienie nie tylko mięśni, ale także otaczającej te mięśnie powięzi,
  • usunięcie bólu, zwiększoną odporność na ból,
  • pomoc w osteoterapii, w innych rodzajach terapii,
  • pełen relaks w warunkach naszego domowego zacisza.

Masaż przy użyciu owej piłeczki wymaga zastosowania równej, twardej powierzchni. Piłeczkę układamy na podłodze, przy ścianie i ją toczymy dotykając określoną częścią naszego ciała. Bardzo dobra, przyspieszona regeneracja powoduje, że znacznie szybciej możemy znów poczuć się bardzo dobrze. Tym samym warto jest zaopatrzyć się właśnie w ten model piłeczki Sissel Myofascia.

Piłeczki można zakupić w sklepie Sissel pod adresem: https://www.sissel.com.pl/sissel-myofascia-doubleball-24-cm.html

Sissel Myofascia DoubleBall 24 cmhttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/doubleball-24cm.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/doubleball-24cm-150x150.jpgMarcin P.Recenzjefitness,Masaż i nie tylko,Masaż przy użyciu piłeczki,Sissel Myofascia DoubleBall 24 cm,sprzęt fitness,sprzęt sportowyNasza codzienność bywa okrutna. Jesteśmy przemęczeni, bolą nas mięśnie, stawy, nie mamy dobrej kondycji. Poza tym wielu z nas przebyło różnego rodzaju urazy. Można i trzeba w tej sytuacji działać. Warto postawić na ćwiczenia, warto postawić na skuteczny masaż. Taki masaż może wykonać odpowiednia osoba, ale możemy go wykonać sami....porady i testy