Jeden z bardziej znanych i jeden z bardziej skutecznych rollerów firmy Sissel. Skuteczny w działaniu, bezpieczny, niedrogi, a poza tym bardzo poręczny. Masaż ciała możemy wykonywać na różne sposoby, ale ten przyrząd pozwoli nam to robić z bardzo dużą skutecznością.

Dlaczego ten jest najlepszy?

Pojęcie tego, co najlepsze jest względne. Patrząc na subiektywne opinie, ten produkt spełnia wszelkie wymogi współczesnego człowieka. Ten często jest przepracowany i przemęczony. Do tego trudno jest mu się rozluźnić. Trudno jest też pozbyć się stresu. Roller, o którym mowa daje poczucie komfortu, daje lepsze zdrowie. Dlatego też jest to hit na rynku, po który sięga bardzo wiele osób. Nie jest drogi i jest skutecznym narzędziem w ręku każdego. To jednak jeszcze nie wszystko, na co zwrócimy naszą uwagę. Dzięki temu przedmiotowi uzyskamy:

  • pełne rozluźnienie naszych mięśni
  • poprawę ich funkcjonowania
  • zapobiegnięcie bólom mięśni, ograniczenie owego bólu
  • zwiększenie regeneracji po wysiłku

To jest na pewno to, czego można oczekiwać od dobrego masażera, a ten roller takim właśnie jest.

Szczególne przeznaczenie

Ów roller jest przeznaczony do masażu całego ciała. W sposób szczególny jednak użyjemy go do mięśni pośladków, pleców, ramion, nóg oraz szyi. Tam się sprawdzi najbardziej i uzyskamy najlepsze efekty. Ten roller jest idealnym rozwiązaniem w uzupełnianiu codziennego treningu fizycznego, ale nie tylko. Jeśli prowadzimy zajęcia z fizjoterapii, to także się nam przyda. Podobnie  możemy powiedzieć w odniesieniu do innych klasycznych form terapii. Można też wskazać na inne cechy. Jest to przyrząd bardzo łatwy w obsłudze, lekki i można go zabrać dokądkolwiek się udajemy. Mówiąc o jego cechach zewnętrznych, można wskazać także na specjalny ergonomiczny uchwyt. Ułatwia on prawidłowe wykonywanie wszystkich ćwiczeń, a więc tym samym powoduje większą skuteczność. Jeśli komuś zależy na wyglądzie owego wałka, to dodamy, że jest on dostępny w czterech wersjach kolorystycznych. Mowa jest o czarnym, niebieskim, biało-niebieskim oraz różowym. Jego długość to 40 cm, a średnica to 15 cm.

Całkiem słusznie jest to produkt, który zyskał bardzo dużą popularność, gdyż jest on wyjątkowo skutecznym rollerem.

Wałek można zakupić w sklepie Sissel pod adresem: https://www.sissel.com.pl/sissel-myofascia-roller-40-cm.html

Mocny wałek Sissel Myofascia Roller 40 cmhttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/myofascia-roller-40.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/myofascia-roller-40-150x150.jpgMarcin P.Recenzjefitness,mocny wałek do masażu,sprzęt fitness,sprzęt sportowy,wałek Sissel Myofascia Roller 40 cmJeden z bardziej znanych i jeden z bardziej skutecznych rollerów firmy Sissel. Skuteczny w działaniu, bezpieczny, niedrogi, a poza tym bardzo poręczny. Masaż ciała możemy wykonywać na różne sposoby, ale ten przyrząd pozwoli nam to robić z bardzo dużą skutecznością. Dlaczego ten jest najlepszy? Pojęcie tego, co najlepsze jest względne. Patrząc...porady i testy