Zmęczone nogi, ból pleców, nadmierne obowiązki, ogólne znużenie? Z tymi elementami bez wątpienia styka się wielu z nas w swojej codzienności. Można temu zaradzić, a nawet trzeba. Dobrym pomysłem jest masaż. Ten jednakże kosztuje. Masaż można wykonać w swoim domu i nie musi nas drogo kosztować. Trzeba jednak użyć odpowiednich do tego narzędzi. Między innymi sięgamy po roller, ale na pewno nie ten zwykły. Warto sięgnąć po Sissel Spiky Twin Roller.

Roller najwyższej jakości

Ten Roller to bardzo dobre wykonanie, to bardzo wysoka jakość. Mowa jest o wytrzymałym materiale wykonania, o trwałości. To, na co należy zwrócić uwagę, to także duża prostota. Jego prostota wyraża się w kształcie. Mamy tutaj dwie piłeczki z wypustkami, które są umieszczone na jednej osi. Tym samym może go swobodnie używać każdy bez wyjątku. Roller jest bezpieczny, co także ma tutaj duże znaczenie. Jest on przeznaczony dla każdego bez wyjątku. To jednak nie wszystko, co należy wiedzieć.

Cechy dobrego rollera

Ten roller to najwyższa półka jakościowa. Co konkretnie uzyskujemy korzystając z tego przyrządu? Można tutaj mówić o:

  • łagodzeniu napięcia mięśniowego,
  • powodowaniu rozluźnienia, a tym samym mowa jest o relaksie,
  • wspomaganie metabolizmu komórkowego,
  • wspomaganie krążenia krwi,
  • zwalczaniu uporczywego cellulitu,

Tenże produkt może być stosowany do zwykłego masażu powodującego ulgę, ale nie tylko. Można go zastosować do specjalnego masażu stóp jak również do refleksologii. Warto także dodać, że tenże produkt jest bardzo wytrzymały, a tym samym jest po prostu trwały. W ofercie znajduje się wiele innych bardzo dobrych rollerów, z którymi także warto bliżej się zapoznać.

Masażer można zakupić w sklepie Sissel pod adresem: https://www.sissel.com.pl/sissel-spiky-twin-roller.html

Masażer Sissel Spiky Twin Rollerhttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/spiky-twin-roller.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/spiky-twin-roller-150x150.jpgMarcin P.Recenzjefitness,masaż,Sissel Spiky Twin Roller,sprzęt fitness,sprzęt sportowyZmęczone nogi, ból pleców, nadmierne obowiązki, ogólne znużenie? Z tymi elementami bez wątpienia styka się wielu z nas w swojej codzienności. Można temu zaradzić, a nawet trzeba. Dobrym pomysłem jest masaż. Ten jednakże kosztuje. Masaż można wykonać w swoim domu i nie musi nas drogo kosztować. Trzeba jednak użyć...porady i testy