poduszka dla kierowcy

Długa jazda samochodem może powodować nie tylko obniżenie koncentracji i znużenie. Ma ona negatywny wpływ także na kondycję kręgosłupa. Dlatego też w ramach działań profilaktycznych jak również w ramach leczenia bólu pleców, warto jest sięgnąć po specjalistyczne poduszki medyczne. Spośród wielu różnych modeli, należy sięgnąć po taką poduszkę, która jest przeznaczona stricte dla kierowców.

Poduszka lędźwiowa

Bardzo dobrze sprawdzi się poduszka lędźwiowa – specjalny wałek dla kierowców. Wykonuje się ją ze specjalnej, certyfikowanej pianki termoformującej. Dzięki temu doskonale wkomponowuje się ona do kształtu ciała danej osoby. Ważne jest to, aby poduszka lędźwiowa posiadała również specjalny pas mocujący. Dzięki temu nie będzie się ona przesuwać w trakcie jazdy i tym samym będzie spełniać swoje zadanie. Oprócz zastosowania w samochodzie i wspomagania w bólach kręgosłupa, poduszka taka może pomagać przy stwierdzonej dyskopatii.

Poza zastosowaniem w samochodzie, jak najbardziej ten model poduszki medycznej może być zastosowany w trakcie pracy w biurze. Poduszka znosi napięcie pomiędzy poszczególnymi kręgami, znosi nacisk na rdzeń kręgowy. Ważnym aspektem jest na pewno miejsce zakupu poduszki medycznej. Tak faktycznie możemy bowiem je spotkać w wielu różnych miejscach. Jednakże tylko zakup w specjalistycznym sklepie medycznym będzie dawał gwarancję skuteczności działania. Stosowanie poduszki medycznej jest ważne i należy ją zakupić zanim jeszcze pojawią się uporczywe bóle pleców utrudniające codzienność.

https://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/06/9.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/06/9-150x150.jpgAneta R.Poduszkipoduszka,poduszka dla kierowcy,poduszka lędźwiowa,poduszka medycznaDługa jazda samochodem może powodować nie tylko obniżenie koncentracji i znużenie. Ma ona negatywny wpływ także na kondycję kręgosłupa. Dlatego też w ramach działań profilaktycznych jak również w ramach leczenia bólu pleców, warto jest sięgnąć po specjalistyczne poduszki medyczne. Spośród wielu różnych modeli, należy sięgnąć po taką poduszkę, która...porady i testy