Poduszki stanowią przede wszystkim doskonały element dekoracyjny w każdym pomieszczeniu. Na rynku mamy jednak ich tak szeroki wybór, że często trudno nam się zdecydować. Co więcej my sami również możemy uszyć swoją wymarzoną poduszkę. Poniżej przedstawiamy 10 kroków, które pomogą zrobić Ci poduszkę w kilkanaście minut.

Twoja ozdobna poduszka

  1. Odmierzamy materiał i wycinamy dwa prostokąty. Całość powiększamy o ok. 3 centymetry.
  2. Następnie z tego samego materiału nacinamy mniejsze, podłużne prostokąty (wymiary ok. 9×3).
  3. Wytnij w kroku kilka prostokątów. Na jednym z nich odmierz i narysuj podłużne linie na prawej stronie materiału. Zwróć uwagę by linie znajdowały się blisko siebie.
  4. Maszyną do szycia przyszyj po kolei pomarszczone paski wzdłuż kolejnych linii. Środek powinien wychodzić dokładnie na narysowanej linii.
  5. Odegnij boki pasków. Będzie Ci to potrzebne do przyszycia kolejnych pasów wzdłuż kolejnej linii.
  6. W ten sam sposób należy przyszyć kolejne paski (ponownie wzdłuż linii).
  7. Kolejny punkt to przyszywanie kolejnych pasków.
  8. Połóż materiał płasko na stole wraz z naszytymi paskami. Wszystkie końce pasków należy tak założyć, aby odkryć brzegi materiału.
  9. drugi z wyciętych w pierwszym kroku prostokątów przyłóż do materiału z paskami. Jego lewa powinna iść do góry, by prawa strona materiału schodziła się z paskami. W tym celu należy spiąć brzegi materiałów szpilkami.
  10. Ostatni etap to obszycie materiału za pomocą maszyny do szycia. Wybrany środek danego boku pozostaw niezaszyty. Materiał należy odwrócić na prawą stronę. Materiał można wypchać watą, lub wełną. Pozostawioną dziurę zaszyj. Poduszka gotowa.
https://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/04/640px-Chambe_à_coucher_01_Musée_Bourguiba_Monastir_2013.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/04/640px-Chambe_à_coucher_01_Musée_Bourguiba_Monastir_2013-150x150.jpgadminPoduszkiinspiracje,poduszki,zdrowiePoduszki stanowią przede wszystkim doskonały element dekoracyjny w każdym pomieszczeniu. Na rynku mamy jednak ich tak szeroki wybór, że często trudno nam się zdecydować. Co więcej my sami również możemy uszyć swoją wymarzoną poduszkę. Poniżej przedstawiamy 10 kroków, które pomogą zrobić Ci poduszkę w kilkanaście minut. Twoja ozdobna poduszka ...porady i testy