domowy samoopalacz

Chcesz mieć pięknie opaloną skórę, lecz nie lubisz zbyt dużej ilości czasu spędzać na słońcu? Mamy na to idealne rozwiązanie, ponieważ samodzielnie możemy zrobić domowy samoopalacz. Nie tylko zabarwi on skórę, ale również sprawi, że stanie się idealnie gładka i nawilżona.

Jak wykonać domowy samoopalacz?

Domowy samoopalacz wystarczy wykonać z prostych składników, które na pewno mamy w domu. Zaopatrzyć się należy w kawę, herbatę, kakao, oraz naturalnej olejki. Taki samoopalacz jest także świetną alternatywą dla alergików, a także dla osób z wrażliwą skórą.

Trwałą i naturalną opaleniznę można uzyskać stosując jedynie naturalne, bezpieczne produkty. Oczywiście musimy pamiętać, że efekt drogeryjnych samoopalaczy utrzymuje się około 4 dni, zaś domowy krem należy nakładać codziennie. Zaletą jest jednak to, że nie powodują smug ani zacieków, jak to się dzieje w przypadku sztucznych produktów.

Naturalna opalenizna w pięć minut

Naturalnymi samoopalaczami są kawa, herbata oraz kakao. Każdy z tych składników warto połączyć z gałką muszkatołową i cynamonem, dzięki czemu uzyskamy głębię koloru. Kawę i herbatę możemy włożyć również do spryskiwacza i w ten sposób nanieść na skórę. Naturalna opalenizna będzie pięknie wyglądać zarówno w lecie, jak i w zimie. Sposób najbardziej skuteczny na piękne ciało, bez słonecznego opalania.

Jak zrobić domowy samoopalacz?https://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/07/domowy-samoopalacz-jak-zrobic-przepisy-na-samoopalacze-z-kawy-herbaty_3448946.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/07/domowy-samoopalacz-jak-zrobic-przepisy-na-samoopalacze-z-kawy-herbaty_3448946-150x150.jpgAneta R.Zdrowieopalanie,samoopalaczChcesz mieć pięknie opaloną skórę, lecz nie lubisz zbyt dużej ilości czasu spędzać na słońcu? Mamy na to idealne rozwiązanie, ponieważ samodzielnie możemy zrobić domowy samoopalacz. Nie tylko zabarwi on skórę, ale również sprawi, że stanie się idealnie gładka i nawilżona. Jak wykonać domowy samoopalacz? Domowy samoopalacz wystarczy wykonać z prostych...porady i testy