poduszki do karmienia

Jeśli jesteś młodą mamą na pewno zastanawiasz się, jaką poduszkę wybrać do karmienia dla swego malucha, aby uniknąć kolek, a także infekcji. Co więcej wybór adekwatnej poduszki, sprawi, że karmienie dziecka stanie się po prostu wygodniejsza i uchroni nas przed bólami kręgosłupa. Na rynku istnieje szereg poduszek przeznaczonych do karmienia niemowląt. Zastanów się jaką wybrać, aby najlepiej odpowiadała potrzebom Twoim i dziecka.

Poduszka klasyczna

Poduszka klasyczna, która jest przeznczona do karmienia cechuje się kształtem fasolki. Ma kształt litery U bądź też C. Czasem przypomina nerki, a to dlatego, że jest charakterystycznie wygięta. Jeśli z jej pomocą karmisz dziecko, owijasz się nią w talii. Tym samym dziecko przyjmuje pokarm w bardzo wygodnej pozycji, zaś mama nie musi wcale przeciążać ramion, a tym samym narzekać na ból w kręgosłupie. Poduszka ta ma jeszcze jedną ważną zaletę, ponieważ sprawdza się nie tylko w czasie karmienia, ale także w ciągu dnia może służyć dziecku jako wygodny leżaczek. W nocy może z niej skorzystać również mama, przeobrażając w poduszkę ciążową.

Poduszka niestandardowa

Ten typ poduszek ma prostokątny, bądź kwadratowy kształt. Wystarczy położyć ją na kolanach siedząc po turecku i świetnie sprawdzi się w czasie karmienia malucha. Oczywiście oferta na rynku jest mocno zróżnicowana dlatego, możemy wybrać naprawdę wyjątkowe i niepowtarzalne kształty i wzory poduszek. Takie oryginalne poduszki na pewno zachęcą dziecko do karmienia, zaś mamie przyniosą codzienną ulgę.

Jaką wybrać poduszkę do karmienia?https://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/02/nursing-pillow_1-1500x1000-1024x683.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/02/nursing-pillow_1-1500x1000-150x150.jpgAneta R.Poduszkijak wybrać poduszki do karmienia,poduszki do karmieniaJeśli jesteś młodą mamą na pewno zastanawiasz się, jaką poduszkę wybrać do karmienia dla swego malucha, aby uniknąć kolek, a także infekcji. Co więcej wybór adekwatnej poduszki, sprawi, że karmienie dziecka stanie się po prostu wygodniejsza i uchroni nas przed bólami kręgosłupa. Na rynku istnieje szereg poduszek przeznaczonych do...porady i testy