Sprawność stawów jest bardzo ważnym aspektem dla każdego z nas. Owa sprawność nie zawsze jest odpowiednia, ale można ją poprawić. Uczynimy to poprzez ćwiczenia, ale także stosując specjalną taśmę kompresyjną.

W tym względzie warto postawić na markę Sissel i na model Flossing Band o grubości 1,6 mm.

Zastosowanie taśmy

Można radzić sobie bez takiej taśmy, ale po co? Ten produkt ma bardzo wiele korzyści i daje nam bardzo wiele. Wskażemy na:

  • skuteczne zapobieganie różnym urazom, kontuzjom
  • eliminacja obrzęków oraz bólu stawów
  • zwiększenie ukrwienia mięśni oraz stawów, zwiększenie ich ruchomości
  • znaczące wspomaganie mięśni oraz powięzi w trakcie treningu
  • kompresja stawów i mięśni w domu

Taśma z powodzeniem jest stosowana przez osoby prywatne, przez rehabilitantów jak i przez fizjoterapeutów.

Taśma w szczegółach

Ważnym aspektem na pewno są nie tylko możliwości tej taśmy, ale także jej szczegóły. Materiałem, który został użyty do jej wykonania jest bezpieczny lateks. Nie posiada on szkodliwych protein, jest całkiem bezpieczny dla zdrowia. Materiał jest trwały, a poza tym również jego czyszczenie nie zabiera nam wiele czasu i nie jest trudne. Taśma posiada wymiary 5 cm x 2 m x 1,6 mm. Taśma jest certyfikowana, co jeszcze bardziej czyni ją wiarygodną oraz profesjonalną.

Taśmę można zakupić w sklepie Sissel pod adresem: https://www.sissel.com.pl/sissel-flossing-band-1-6-mm-niebieska.html

Kompresyjna taśma Sissel Flossing Band 1, 6 mm niebieskahttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/flossing-band.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/flossing-band-150x150.jpgMarcin P.Recenzjefitness,kompresyjna taśma sissel,Sissel Flossing Band,sprzęt fitness,sprzęt sportowy,Taśma dla wspomagania mięśni,taśma do ćwiczeńSprawność stawów jest bardzo ważnym aspektem dla każdego z nas. Owa sprawność nie zawsze jest odpowiednia, ale można ją poprawić. Uczynimy to poprzez ćwiczenia, ale także stosując specjalną taśmę kompresyjną. W tym względzie warto postawić na markę Sissel i na model Flossing Band o grubości 1,6 mm. Zastosowanie taśmy Można radzić sobie...porady i testy