poduszka wodna

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zdrowy sen jest gwarancją naszej kondycji i samopoczucia. Bardzo wiele zależy więc od tego, jaką poduszkę wybierzemy. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się poduszki wodne. Czym są i jakie są ich zalety?

Budowa poduszki wodnej

Poduszka wodna jest produktem w pełni nowoczesnym oraz innowacyjnym. Wykonana jest z trzech warstw, z których pierwsza ma kontakt z naszym ciałem i jest to hipoalergiczny poliester. Druga warstwa to izolacja termiczna, zaś ta otoczona jest warstwą wodną. Istotne jest to, że komora wypełniona płynem gwarantuje nam w czasie snu prawidłowe podparcie szyi oraz głowy.

Napełnianie wodnej poduszki

Jeśli zdecydujemy się na zakup wodnej poduszki, wypełniamy ją samodzielnie. To bardzo prosty sposób, a dodatkowo ilość wlanego płynu możemy dostosować do swoich własnych potrzeb. Poduszkę należy ustawić w pozycji pionowej, zamontować lejek i wlać wodę. Ważne jest aby z komory usunąć powietrze, zaraz po jej napełnieniu wodą. Ostatnią czynnością jest dokręcenie zakrętki i już możemy cieszyć się z doskonałego funkcjonowania poduszki.

Jak działa poduszka wodna?

Fenomen wodnej poduszki polega właśnie na wypełnieniu jej płynem. Dozując jego odpowiednia ilość zyskujemy zarówno na jej miękkości, jak i na idealnym podparciu głowy i szyi, co sprawia, że gwarantujemy sobie znakomity, spokojny sen. Dzięki tej poduszce szybko i skutecznie zlikwidujemy bóle kręgosłupa, a nawet zapobiegniemy problemom zwyrodnieniowym, a tych problemów naprawdę nie można lekceważyć. Poduszka likwiduje napięcie, powoduje, że możemy się odprężyć i pozwolić odpocząć całemu ciału.

https://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/01/poduszkawodna3_500x500.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/01/poduszkawodna3_500x500-150x150.jpgAneta R.Poduszkipoduszka wodna,sen,woda,zdrowy senZdajemy sobie sprawę z tego, że zdrowy sen jest gwarancją naszej kondycji i samopoczucia. Bardzo wiele zależy więc od tego, jaką poduszkę wybierzemy. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się poduszki wodne. Czym są i jakie są ich zalety? Budowa poduszki wodnej Poduszka wodna jest produktem w pełni nowoczesnym oraz innowacyjnym. Wykonana jest...porady i testy