poduszka ciążowa

Okres ciąży to oczywiście spora radość, ale jednocześnie też jest to czas, w którym mamy do czynienia z występowaniem sporych obciążeń na kręgosłup. Zwłaszcza o owych obciążeniach będziemy mówili w późniejszym okresie, w trzecim trymestrze. Ból pleców może być wówczas nie do zniesienia i tym samym może utrudniać codzienne funkcjonowanie, może utrudniać odpoczynek i sen, a te czynniki w ciąży są przecież bardzo istotne.

Chcemy wskazać na taki produkt, jakim są specjalistyczne poduszki medyczne przeznaczone dla kobiet w ciąży. Są to produkty, które zostały zaprojektowane z myślą, aby po prostu znosić owo obciążenie na kręgosłup i dawać kobietom w ciąży pełną ulgę. Jeśli zakupu takiej poduszki dokona się w specjalistycznym sklepie medycznym, to wówczas można mieć pewność, że jest ona profesjonalna, bezpieczna i będzie spełniać swoją rolę.

Medyczne przeznaczenia dla kobiet w ciąży

Poduszki medyczne dla kobiet w ciąży mogą mieć bardzo różne kształty. Można tutaj mówić o literze C, L, I, o cyfrze 7 czy też 9. Każda kobieta zatem może dla siebie wybrać to, co będzie spełniało jej indywidualne oczekiwania. Poduszki takie można będzie także z powodzeniem wykorzystać w okresie karmienia piersią, kiedy będzie trzeba pozostawać przez pewien czas w dosyć niewygodnej dla siebie pozycji. Poduszki medyczne dla ciężarnych kobiet są wykonywane ze specjalistycznego materiału, ze specjalistycznej pianki o odpowiedniej sprężystości, dzięki której poddaje się ona odkształceniom, dzięki której zapamiętuje kształt danej osoby i do niej się przypasowuje. Nie ma lepszego sposobu na to, aby w ciąży zadbać o zdrowie swoich pleców, swojego kręgosłupa.

https://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2019/07/maxresdefault-1024x576.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2019/07/maxresdefault-150x150.jpgAneta R.Poduszkiciąża,poduszki medyczne,poduszki w ciążyOkres ciąży to oczywiście spora radość, ale jednocześnie też jest to czas, w którym mamy do czynienia z występowaniem sporych obciążeń na kręgosłup. Zwłaszcza o owych obciążeniach będziemy mówili w późniejszym okresie, w trzecim trymestrze. Ból pleców może być wówczas nie do zniesienia i tym samym może utrudniać codzienne...porady i testy