poduszka profilowana

Poduszki ortopedyczne profilowane są współcześnie wybierane przez ogromną ilość ludzi, którzy pragną zadbać nie tylko o właściwy i komfortowy sen, ale również zapobiegać chorobom kręgosłupa. Tego typu poduszka doskonale sprawdza się w zapobieganiu, oraz łagodzeniu schorzeń i urazów kręgosłupa, zwłaszcza szyjnego, ponieważ zapewnia jego prawidłowe ułożenie w czasie snu. Tego typu poduszka dobrze sprawdzi się również wśród osób mających problemy z bezsennością, czy też osób chrapiących.

Prawidłowe ułożenie kręgosłupa podczas snu

Profilowana poduszka ortopedyczna, posiada ergonomiczne wyprofilowanie, co sprawia, że właściwie powoduje iż ułożenie kręgosłupa jest prawidłowe w czasie snu. Poduszka jest doskonałym podparciem dla głowy, szyi oraz ramion. Dzięki niej możemy zmniejszyć ból kręgosłupa, oraz zniwelować nacisk. Wyposażona jest w termoformującą piankę, która świetnie dostosowuje się do kształtów naszego ciała.

Poduszka komfortowa i bezpieczna

Warto zaznaczyć, że poduszki tego typu bardzo często stworzone są z aktywnego węgla bambusowego, który ma dla naszego ciała szereg zalet. Przede wszystkim poprawia krążenie we krwi, redukuje napięcie mięśni oraz niweluje stres. Dodatkowo wypełnienie poduszki zapobiega rozwijaniu się mikroorganizmów, chłonięciu drobinek kurzu a także powstawaniu alergenów. Dzięki temu w bardzo łatwy sposób mamy możliwość utrzymania poduszki w należytym stanie higienicznym. Poduszka sprawdza się doskonale zarówno w czasie nocnego snu, jak i krótkich dziennych drzemek.

Profilowana poduszka a jakość snu https://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/02/pol_pl_Poduszka-ortopedyczna-profilowana-803_2.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/02/pol_pl_Poduszka-ortopedyczna-profilowana-803_2-150x150.jpgAneta R.Poduszkikomfortowy sen,poduszka,poduszka ortopedyczna,poduszka profilowana,senPoduszki ortopedyczne profilowane są współcześnie wybierane przez ogromną ilość ludzi, którzy pragną zadbać nie tylko o właściwy i komfortowy sen, ale również zapobiegać chorobom kręgosłupa. Tego typu poduszka doskonale sprawdza się w zapobieganiu, oraz łagodzeniu schorzeń i urazów kręgosłupa, zwłaszcza szyjnego, ponieważ zapewnia jego prawidłowe ułożenie w czasie snu....porady i testy