poduszki do siedzenia

Coraz większa ilość osób decyduje się na zakup poduszek do siedzenia. Nie ma w tym niczego zaskakującego, ponieważ cechują się one nie tylko skutecznością, znakomicie wpływają na kręgosłup, zwłaszcza gdy długo siedzimy, a także cechuje je najwyższa jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Warto wybrać ten produkt, który spełnia nasze konkretne wymagania, dlatego warto wiedzieć nieco więcej na temat poduszek do siedzenia.

Podstawowe rodzaje poduszek do siedzenia

  • Poduszki sensomotoryczne doskonale ćwiczą mięśnie pleców w czasie siedzenia, a także wymuszają w tym czasie prawidłową postawę kręgosłupa. Warto wspomnieć, że znakomicie korygują ustawienia miednicy i kręgosłupa.
  • Kliny do siedzenia odciążają kręgosłup, korygują postawę ciała optymalnie do nachylenia kręgosłupa mając na uwadze miednicę, a także wymuszają prawidłową postawę ciała w trakcie siedzenia. Świetnie sprawdzają się kiedy w pozycji siedzącej spędzamy dużą ilość czasu.
  • Poduszki odciążające które mogą mieć kształt owalny lub okrągły, służą do odciążania kości ogonowej a także dolnych partii kręgosłupa. Dodatkowo eliminują naciski i ból po porodzie, oraz przy hemoroidach.
  • Korektory lędźwiowe to najbardziej nowoczesne i cieszące się dużą popularnością rodzaje poduszek ortopedycznych. Stanowią one idealne podparcie dla odcinka lędźwiowego kręgosłupa a także świetnie odciążają mięśnie odcinka lędźwiowego na przykład w czasie jazdy samochodem. Dodatkowo korygują ustawienia całej linii kręgosłupa.

Poduszki ortopedyczne do siedzenia, to ogromna gama nowoczesnych, skutecznych i bardzo profesjonalnych sprzętów, które wspomagają rehabilitację i profilaktykę wielu chorób i dolegliwości bólowych.

Poduszki do siedzenia, zadbają o Twój kręgosłuphttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/02/S1-B.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/02/S1-B-150x150.jpgAneta R.Poduszkikliny do siedzenia,poduszki,poduszki do siedzeniaCoraz większa ilość osób decyduje się na zakup poduszek do siedzenia. Nie ma w tym niczego zaskakującego, ponieważ cechują się one nie tylko skutecznością, znakomicie wpływają na kręgosłup, zwłaszcza gdy długo siedzimy, a także cechuje je najwyższa jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Warto wybrać ten produkt, który spełnia nasze konkretne...porady i testy