Ćwiczenia na macie mogą przybierać bardzo różne formy. W dobie współczesnej są one dosyć popularne. Poza tym są to ćwiczenia przeznaczone dla każdego bez wyjątku, bez względu na płeć oraz wiek.

Do ćwiczeń na macie możemy między innymi zaliczyć pilates. Ta forma aktywności pozwala zrealizować wiele różnych celów. Mowa o odchudzaniu, o wzmacnianiu partii mięśniowych i nie tylko. Nie o samym pilates jednak będzie mowa, ale o uzupełnieniu tych ćwiczeń.

Roller specjalnego przeznaczenia

Można uzyskać jeszcze więcej. To na pewno jest chwytliwe hasło. Dzięki specjalnemu rollerowi ćwiczenia pilates mogą być bardziej skuteczne. Sissel pilates roller soft to idealne wspomaganie stabilizacji oraz koordynacji ruchowej. To przyrząd idealny do ćwiczeń jak również do rehabilitacji. Przyrząd posiada specjalną, miękką strukturę, a dzięki temu jest przyjemniejszy w dotyku. Tutaj trzeba powiedzieć, że jest on szczególnie polecany początkującym, ale nie tylko. Osoby zaawansowane w treningu pilates też mogą go stosować.

Cechy tego rollera

Przyjrzyjmy się mu bardziej. Roller ten:

  • wzbogaca ćwiczenia pilates,
  • powoduje zwiększenie skuteczności ćwiczenia,
  • miękki materiał powoduje większe bezpieczeństwo i wygodę,
  • jego rozmiary to 90 cm długości i 15 cm średnicy.

Spośród wszystkich dostępnych rollerów ten jest bardzo wygodny, poręczny, łatwy w zastosowaniu, bezpieczny i wart naszej uwagi. Oczywiście w ofercie firmy mamy znacznie więcej dostępnych modeli.

Roller można zakupić w sklepie Sissel pod adresem:  https://www.sissel.com.pl/sissel-pilates-roller-soft.html

Miękki wałek do Pilatesu Sissel Pilates Roller Softhttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/pilates-roller-soft.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/05/pilates-roller-soft-150x150.jpgMarcin P.Recenzjefitness,Miękki wałek do Pilatesu,Roller specjalnego przeznaczenia,Sissel Pilates Roller Soft,sprzęt fitness,sprzęt sportowyĆwiczenia na macie mogą przybierać bardzo różne formy. W dobie współczesnej są one dosyć popularne. Poza tym są to ćwiczenia przeznaczone dla każdego bez wyjątku, bez względu na płeć oraz wiek. Do ćwiczeń na macie możemy między innymi zaliczyć pilates. Ta forma aktywności pozwala zrealizować wiele różnych celów. Mowa o...porady i testy