poduszka do spania w ciąży

Problem bolących nóg, bolącego kręgosłupa jest jednym z częściej się pojawiających w odniesieniu do kobiet w ciąży. Nie jest to bynajmniej problem, który można zlekceważyć i należy się z nim pogodzić. Jak najbardziej można mu zapobiec. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest zastosowanie specjalistycznej poduszki przeznaczonej dla kobiet w ciąży. Takie poduszki można zakupić w specjalistycznych sklepach medycznych. Są to produkty odznaczające się nie tylko bardzo wysoką skutecznością, ale ponadto również są one w pełni bezpieczne dla zdrowia kobiety oraz maleństwa.

Materiał wykonania, wysoka jakość

Poduszki przeznaczone dla ciężarnych kobiet wykonuje się ze specjalistycznego tworzywa. Przy wyborze produktu warto jest postawić na wypełnienie z silikonu bądź też z poliuretanu. Dzięki temu zapewniamy sobie pełen komfort. Materiał ten jest bardzo sprężysty, poddaje się i dzięki temu dopasowuje do kształtu każdej kobiety. Poza tym jest to materiał hipoalergiczny, co w tym miejscu ma bardzo duże znaczenie. Wiele kobiet ma do czynienia z alergią i tym samym musi rozważnie wybierać, czego może używać, na co dzień.

Korzyści ze stosowania

Mówiąc o poduszkach dla kobiet w ciąży, w głównej mierze należy wskazać na wymierne korzyści, jakie można odnieść z tytułu ich stosowania. Do tych najważniejszych można zaliczyć:

  • odciążenie kręgosłupa
  • odciążenie stawów biodrowych
  • zlikwidowanie bóli kręgosłupa, zapewnienie komfortowego snu
  • lepsze ukrwienie kończyn
  • pełne zadowolenie, lepsze samopoczucie

Korzyści jest bardzo wiele i mają one bardzo istotne znaczenie w trakcie ciąży. Wybierając jednak poduszkę do stosowania w trakcie ciąży należy brać pod uwagę jej twardość, rozmiar, rodzaj wypełnienia jak również i profil. Mamy dostęp do wielu różnych modeli poduszek, do różnych kształtów, ale na pewno jednym z tych, o których będziemy mówili w samych superlatywach, jest poduszka Super Mami C.

Poduszka spełniająca szczególne wymagania

Ten rodzaj poduszki nadaje się do używania w trakcie całej ciąży, w tym również w jej trzecim trymestrze. Ma ona długość wynoszącą 115 cm. Dodatkowo jej oba końce są lekko zaokrąglone, dzięki czemu można na jednym końcu swobodnie ułożyć głowę, podczas gdy drugi jej koniec można włożyć pomiędzy kolana. Dzięki temu możemy mówić o odciążeniu stawów biodrowych. Owa poduszka do spania w ciąży zapewnia ułożenie karku, kręgosłupa, bioder oraz nóg w jednej linii, a to przekłada się na możliwość zapewnienia sobie pełnego komfortu snu oraz odpoczynku. Ponadto również można zwinąć ją w wałek oraz położyć pod zmęczone nogi. Poduszka jest wielofunkcyjna, jest bardzo skuteczna. Nie można również nie wskazać na to, że spełnia ona wszelkie normy związane z bezpieczeństwem, pozwala poprawić krążenie krwi w nogach.

Poduszki do spania w ciąży są produktem posiadającym stosowne certyfikaty, produktem atestowanym, używanym przez wiele osób na świecie. Tym samym trzeba powiedzieć, że jest to idealne rozwiązanie na bóle pleców w ciąży.

https://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/09/kk.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2018/09/kk-150x150.jpgAneta R.Poduszkiciąża,poduszka dla kobiet w ciąży,poduszka do spania w ciąży,poduszka w ciąży,poduszki medyczneProblem bolących nóg, bolącego kręgosłupa jest jednym z częściej się pojawiających w odniesieniu do kobiet w ciąży. Nie jest to bynajmniej problem, który można zlekceważyć i należy się z nim pogodzić. Jak najbardziej można mu zapobiec. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest zastosowanie specjalistycznej poduszki przeznaczonej dla kobiet w...porady i testy