kołdra na wiosnę

Wiosna to szczególna pora roku, która nie tylko wypełnia nas energią, ale również przynosi ze sobą zmianę temperatury. W tej sytuacji na pewno przyda się zmiana kołdry, z ciężkiej i grubej zimowej na lekką wiosenną. Jaką kołdrę wybrać na wiosnę, aby spełniała wszystkie oczekiwania i aby spało się pod nią wyjątkowo i wygodnie?

Kołdra letnia i jej największe zalety

Jedną z najważniejszych zalet, jaką posiadają wiosenne kołdry jest to, ze cechują się niewielką grubością a zarazem małą wagą. Kiedy nadchodzą ciepłe nocy, pod cieńszą kołdrą wydzielamy mniej potu, a tym samym o wiele lepiej się nam śpi zaś rano czujemy się zregenerowani i wypoczęci. Jeśli zmienimy kołdrę na letnią unikniemy nadmiernego pocenia się w nocy, a jednocześnie zwiększymy komfort snu. Cienka kołdra sprawia, że ciało ma adekwatną temperaturę, przez co nie jest ani mocno przepocone, ani też wychłodzone.

Rodzaje letnich kołder

Kołdry letnie różnią się od siebie wieloma cechami, ale najważniejszą jest ich gramatura, czyli waga i wypełnienie. Możemy nabyć kołdry standardowe, a także ultralekkie, czyli te, które mają obniżoną ilość wypełnienia. Standardowe kołdry idealnie dopasowane są do naszych, polskich, nocnych temperatur. Z kolei kołdry ultralekkie są na naprawdę ciepłe noce. Lekkie kołdry są o wiele bardziej komfortowe w ciągu nocy i zapewniają nam przyjemny i błogi sen. Warto zainwestować i wybrać kołdrę, która będzie nam doskonale służyć w upalne noce.

Wiosna – pora na zmianę kołdry https://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/03/pobrane.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/03/pobrane-150x150.jpgAneta R.Senkołdra na wiosnę,letnia kołdraWiosna to szczególna pora roku, która nie tylko wypełnia nas energią, ale również przynosi ze sobą zmianę temperatury. W tej sytuacji na pewno przyda się zmiana kołdry, z ciężkiej i grubej zimowej na lekką wiosenną. Jaką kołdrę wybrać na wiosnę, aby spełniała wszystkie oczekiwania i aby spało się pod...porady i testy