poduszki silikonowe

Bardzo często na rynku spotkać można poduszki które wypełnione są kulkami silikonowymi. Zwane są one jako sztuczny puch i mają ogromną ilość zwolenników. Owe kulki silikonowe stworzone są z cienkich włókien poliestrowych, bądź tez silikonowych. Formowane są one w charakterystyczne kuleczki, które mają średnicę około 0,5 cm.

Cechy charakterystyczne włókien

Włókna z których są stworzone kulki silikonowe cechują się kanałem powietrznym, a także są skrętnie karbikowane. Dzięki temu zapewniają przestrzenność wyrobu, puszystość oraz sprężystość. Owe kulki są znakomitym produktem, który to znajduje bardzo różnorodne zastosowanie. Używa się ich nie tylko w poduszkach, pościeli, kołdrach, ale również w oprawach tapicerskich, legowiskach, kurtkach a nawet w zabawkach. Dzieje się tak dlatego, że są one bardzo sprężyste oraz wytrzymałe, dlatego nie tylko świetnie się sprawdzają w długotrwałym użytkowaniu, ale również można je prać i są odporne na rozerwanie, zginanie i ścieranie. Nie ulegają zmianom pod wpływem światła, czynników chemicznych i biologicznych.

Doskonałe zastosowanie kulek

Kulki silikonowe mają wszechstronne zastosowanie, a ich dodatkowym atutem jest antyalergiczność. Mogą stosować je osoby uczulone i bardzo wrażliwe. Kulki są stworzone z zastosowaniem nowoczesnej technologii. Kulki zapewniają zachowanie pierwotnego kształtu poduszki, a dodatkowo zapewniają wysoki komfort użytkowania. Dzięki nim zapewnimy sobie największą wygodę snu.

Poduszka z kulkami silikonowymi – nasza opinia

Poduszka z wypełnieniem kulkami silikonowymi na na pewno wiele zalet, z czego największą z nich jest fakt, że to hipoalergiczny. Jest to więc dobra opcja dla osób, które posiadają w domu członków rodziny podatnych na uczulenia.

Sama poduszka w użytkowaniu nie ustępuje tradycyjnym. Kulki niestety po jakimś czasie mogą tracić na jakości – chodzi o zbijanie się w większe grupy. Na szczęście, i jest to spory plus – w internecie można kupić samo wypełnienie do poduszek z kulkami silikonowymi. Także co kilka lat można je wymieniać na nowe.

Jeśli zastanawiasz się, czy poduszka wypełniona kuleczkami będzie odpowiednią opcją dla osoby z problemami z kręgosłupem szyjnym, to niestety nie możemy jej polecić. Wersja budżetowa nie zda egzaminu. W przypadku problemów z kręgosłupem szyjnym optymalną poduszką będzie profesjonalna poduszka ortopedyczna, najlepiej znanej marki (tanie marketowe poduszki „zdrowotne” nie są produktami medycznymi).

Zalety poduszek wypełnionych kulkami silikonowymihttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/03/kulka-silikonowa-wypelnienie-do-poduszek-kalisz-sprzedam-346914172.jpghttps://poduszki-ortopedyczne.pl/wp-content/uploads/2017/03/kulka-silikonowa-wypelnienie-do-poduszek-kalisz-sprzedam-346914172-150x150.jpgAneta R.Poduszkidobór poduszki,jak dobrać poduszkę,jak wybrać poduszkę,kulki silikonowe,poduszka,poduszki silikonoweBardzo często na rynku spotkać można poduszki które wypełnione są kulkami silikonowymi. Zwane są one jako sztuczny puch i mają ogromną ilość zwolenników. Owe kulki silikonowe stworzone są z cienkich włókien poliestrowych, bądź tez silikonowych. Formowane są one w charakterystyczne kuleczki, które mają średnicę około 0,5 cm. Cechy charakterystyczne włókien Włókna...porady i testy